Gruodis 01, 2023, 11:00:05 am

Naujienos:

Startuoja Kiberzonos internetinis projektas apie krypto valiutas ir būdus joms išgauti/uždirbti!


Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Sleeper

1
Visa kita / Ats: HASHFLIRE - kasimas debesyje
Sausis 31, 2018, 04:11:52 pm

Puiki galimybė sutaupyti perkant kontraktus Hashflare, šiuo metu iki vasario 28d. galioja nuolaidų kodas, imkite ir naudokite:
HF18QALW9SK3
2
Visa kita / Ats: HASHFLIRE - kasimas debesyje
Gruodis 19, 2017, 10:09:23 pm
2017.12.19 Hashflare pakėlė SHA-256 kontraktų kainas iki 2,2$ už 10GH bei uždėjo "Limited stock" prierašą, kas reiškia, kad pasiūla ribota ir gali neužilgi baigtis ryšium su labai dideliu populiarumu. Šiuo metu, pagal Hashflare duomenis, klientų skaičius perkopė 1,5 milijono. Jei kas planuojate užsipirkti - ilgai negalvokite, nes gali ir nebelikti.. :)
3
Citata iš: judita_dido  Gruodis 10, 2017, 02:06:25 pm
skaiciau kad spectrocion siulo prasta kursa ir ima nepatrauklius komisinius. man idomu ar esi dares analize krypto valiutu keityklu? butu idomu suzinoti tavo nuomone apie jas.Šiuo metu Spectrocoin už BTC keitimą į € ima 3% mokestį.
Jei turi Spectrocoin kortele - ja ir atsiskaitinėji visur papildomi mokesčiai neskaičiuojami.
Jei nori persivest į bet kurį Europos banką (SEPA pavedimas) - minimali suma 5€, mokestis 1€
Jei nori išsiimt pinigus bankomate - 2,25€ nepriklausomai nuo imamos sumos ar bankomato šeimininko.
Bitcoin mokėjimo kortelė kainuoja 8€
Kortelės mokestis 1€/mėn(tik jei ten yra lėšų, BTC nesiskaito)


Mano manymu tai nėra dideli mokesčiai, vienur mažesni, kitur didesnė, esmė patikimumas ir vartojimo patogumas. mano manymu, Spectrocoin šiuo metu vertas dėmesio variantas.
4
Atradau ganėtinai idomų BTC kraną - coinfast.win
Kuo jis įdomus: duoda gana daug satošikų, pradeda nuo 450 ir pastoviai auga, su kiekvienu paspaudimu +1, taip galima pasiekti 2500 satošikų išmoką. Negana to, gaunate net 40% referalinės komisijos(t.y. jei su jūsų nuoroda užsiregistruos žmogus, gausite 40% jo uždarbio dydžio premijas). Kranas yra kaupiamasis, tai reiškia, kad uždarbį galėsite išvesti kai surinksite 150000 satošikų.
5
Visa kita / Ats: HASHFLIRE - kasimas debesyje
Gruodis 05, 2017, 12:15:59 pm
Kas mano, kad investicija į Hashflare yra nesamonė ir neatsiperka, pasakykite tai šiam žmogui:

Suprantantiems rusų kalbą, neblogas video su kasdienine pelningumo analize daro šitas žmogus:

Noriu priminti, kad šiandiena paskutinė diena, kai galima nusipirkti Hashflare kontraktus su akcija, ir dėka to SHA256 algoritmo metinis pelningumas išaugo iki nepadorių 359% !!!
6
Laba riebus kranas - cryptoclaimer.website - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka 12 satoshi kas 0 min. !!!
Laba riebus kranas - dragoninfinity.faucethero.com - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka 12 satoshi kas 0 min. !!!
7
Biržos / Stambiausios biržos šiai dienai
Spalis 23, 2017, 11:18:18 pm
5 biržos turinčios daugiausia valiutų porų:


   YoBit - 648 poros
   C-CEX - 231 poros
   Bittrex - 202 poros
   LiveCoin - 182poros
   Poloniex - 90 poros


Tačiau aš nesiūlyčiau rinktis biržos tik pagal pagal prekybinių porų skaičių, labai svarbu yra prekybos apimtys, tai atspindi biržos stabilumą ir patikimumą. Ši taisyklė veikia ne visada, tačiau daugeliu atvejų. Šiuo metu pagal prekybos apimtis biržos išsidėsčiusios tokia tvarka:
Aš rinkčiausi optimalią biržą, pagal prekybos poras ir apimtis, t.y. Bittrex. Jei esate naujokas ir žadate pirkti mokamus signalus, Bittrex yra geras pasirinkimas. Jūs juk nežinote kokiai monetai gausite signalą, dėl to reikalinga birža su didesne kriptovaliutų apimtimi.

8
dailyfreebits.com - BTC monetos, kaupiamasis kranas, minimalus išvedimo kiekis 500 satoshi, nėra jokių mokesčių, perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 20 iki 1200 satoshi kas 1 val.
bitsilver.io - BTC monetos, kaupiamasis kranas, nėra jokių mokesčių, perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 1 iki 30 satoshi kas 5 min.
btcforclicks.io - BTC monetos, kaupiamasis kranas, nėra jokių mokesčių, perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 1 iki 30 satoshi kas 5 min.
bitgolden.io - BTC monetos, kaupiamasis kranas, nėra jokių mokesčių, perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 1 iki 30 satoshi kas 5 min.
bitlucky.io - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 1 iki 30 satoshi kas 5 min.
fanbit.co.in - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 10 iki 50 satoshi kas 5 min.
onewayfaucet.us - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 20 iki 10000 satoshi kas 30 min.
dongoldfaucet.com - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 10 iki 15 satoshi kas 30 min.
bitfaucet.site - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka kas 5 min.
starbits.io - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka kas 5 min.
goldenfreesatoshi.ru - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 30 iki 100 satoshi kas 720 min.
goodfaucet.ru - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 30 iki 100 satoshi kas 720 min.
bitcoinfaucet.ca - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, perveda į Faucet Hub du kartus į parą, išmoka kas 30 min.
bitcoinker.com - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, perveda į nurodytą adresą kai susirenka 20000 satoshi karta per savaitę, išmoka kas 5 min.

dogeforfree.info - DOGE monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka 1 DOGE kas 5 min.
claimfreecoins.com - DOGE monetos, kaupiamasis kranas, išmoka 0,25 DOGE kas 15 min.
doge-faucet.com - DOGE monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka 1 DOGE kas 60 min.
9
Visa kita / EOBOT - kasimas debesyje pradedantiesiems!
Spalis 15, 2017, 09:32:59 pm
   EOBOT tai vienas iš pirmųjų "Cloud mining" platformų internete, veikiantis jau nuo 2013 metų. Tai patikrintas projektas, kad apgaus tikimybė labai maža.
Kuo šis projektas išsiskiria iš daugelio kitų kasimo debesyje? Na, visų pirma tai jis realus kasimas debesyje! Antra, čia galima pradėti kasti monetas be investicijų, t.y. čia nebūtina pervedinėti pinigų, čia galima naudoti monetas surinktas iš kranų(apie tai rašoma čia) t.y. galima pervedinėti tikrai mažas sumas, kas yra nebūdinga tokiems projektams, be to, čia yra integruotas kranas, kuris kas 24val. duoda po kažkiek(tuo metu kasamų) monetų, kurias galima išsikeisti ten pat į Cloud SHA-256 4.0 5 Year Rental, taip pradedant kasti. Tačiau neskubėkite, pradžiai vystykite patį "debesį". Taip, čia galima "kasti" patį kasimo debesį Cloud SHA-256! To pasekoje jūsų turimi pajėgumai augs ir kai pasieksite 50GHS pajėgumą, galėsite pradėti kasti kriptovaliutų monetas. Aišku, galima pradėti ir anksčiau, tačiau kasimo greitis bus labai mažas. Kas be ko, reikia nusiteikti, kad čia ilgalaikis projektas, kurį vystant rezultate galima iš to uždirbti nemažus pinigus.


Dažniausiai daroma naujokų klaida: tik užsiregistravus nustatomas kasti BTC, to daryti neverta, nes dar neturite su kuo kasti, pirma reikia aplankyti integruotą kraną(Products/Faucet) bei užsiauginti pajėgumus.


Kaip turbūt pastebėjote, siūlau rinktis būtent Cloud SHA-256 4.0 5 metams skirtą pajėgumą, šiuo metu jis pats pelningiausias, nors yra ir analogiškas algoritmas 24 valandoms ir jis žymiai galingesnis, tačiau jo naudoti neapsimoka, nes kainuoja daugiau nei gali iškasti monetų.


Tiems, kas pasiryžę investuoti didesnes sumas nerekomenduočiau naudoti EOBOT dėl gana didelės parduodamų resursų kainos. Analogiški pajėgumai HASHFLARE servise kainuoja pigiau, tačiau ten jau reikia investuoti realius pinigus, na jei norima uždirbti...


Šis projektas iš analogiškų išsiskiria dar vienu niuansu - jam galima padėti kasti savo kompiuteriu.Jei projektas sudomino - einate ir registruojatės čia!
10
  Internete tikrai daug web puslapių, kur mokama kokia nors kriptovaliuta už tai, kad žmogus užeina į puslapį, pamato reklamą(o už tai puslapio savininkas gauna pinigėlių), įveda savo sąskaitos numerį, paspaudžia ant nuorodos, patvirtina (reCAPCHA, SOLVEmedia), kad yra žmogus ir gauna kažkiek kriptovaliutos. Tokių puslapių internete yra labai daug, tačiau ne visi moka. Čia bus skelbiami tik patikrinti projektai.
Taip pat kranai būna įvairūs, vieni moka iš karto, kiti kaupia ir išmoka pasiekus tam tikrą monetų kiekį. Kranai kurie moka iš karto, paprastai moka tarpininkui, su kuriuo sudaryta sutartis. O tas tarpininkas turi įvairiausių monetų sąskaitas, kas leidžia surinkti monetas iš įvairių kranų, po to vartotojas gali sukauptas lėšas persivesti kur nori. Toks tarpininkas reikalingas tam, kad nereikėtu mokėti pavedimo mokesčio kiekviena kartą, kai kranas išduoda monetas, priešingu atveju uždirbti nieko nepavyktu.
Vienas iš populiariausių tarpininkų yra Faucet Hub, rekomenduoju čia užsiregistruoti, jei planuojate pradėti rinkti nemokamai dalinamą kriptovaliutą.

Kranų sąrašą pradėsiu dviem legendiniais kranais, kurie gyvuoja jei eilę metų:

freedogecoin (reikalinga registracija) - Dogecoin monetos kaupiamasis kranas, minimalus išvedimo kiekis 200 Dogecoin, pervedimo mokestis - 1 Dogecoin, duoda kas 1 valandą, išmoka kintanti.
freebitcoin (reikalinga registracija) - BTC monetos kaupiamasis kranas, minimalus išvedimo kiekis 0,0003 BTC, pervedimo mokestis - 0,000004 BTC (pasirinkus automatinį - nemokamai), duoda kas 1 valandą, išmoka kintanti.

P.S. Žemiau bus išvardinti tik patikrinti ir tikrai mokantys kranai naujienos parašymo datai.
11
Visa kita / Ats: HASHFLIRE - kasimas debesyje
Rugsėjis 22, 2017, 08:17:17 pm
Eilinį kartą Hashflare pakeitė kainas ryšium su naujos įrangos pastatymu. Tai nėra nieko nuostabaus, tai daroma reguliariai ir visuose dabesinėse kasyklose.
Priminsiu, Hashflare yra tos pačios įrangos gaminančios firmos dukterinė įmonė.

Algoritmas SHA-256(BTC) kontraktas metams kainuoja 1,5$ už 10GH/s
Algoritmas SCRYPT(LTC, išmoka BTC) kontraktas metams kainuoja 7,5$ už 1MH/s
Algoritmas ETHASH(ETH) kontraktas metams kainuoja 2,2$ už 100KH/s
Algoritmas X11(DASH) kontraktas metams kainuoja 3,2$ už 1MH/s


Kaip matome visų algoritmų kainos sumažėjo, nauja įranga kasa našiau.
12
Keityklos / MISTERTANGO
Rugsėjis 10, 2017, 01:41:29 pm
Taip, taip, tu teisingai supratai, ši kontora jau priima bitkoinus(BTC)!


Einate čia MISTERTANGO užsiregistruojate, patvirtinate tapatybę (reikės nufotografuoti  arba nuskenuoti pasą/ID kortelę ir savo veiduką), viską labai patogu padaryti išmaniajame telefone atsisiuntus MISTERTANGO aplikaciją.
Kaip sužinoti savo BTC sąskaitos numerį? Tai labai paprasta - mobilioje aplikacijoje spaudžiate Settings(krumpliaratis viršutiniame dešiniame kampe), po to spaudžiate "How to deposit?", einame žemyn ir ten pačioje apačioje po "Using Bitcoin" matome savo BTC adresą, kurį galite naudoti visur kur reikia.

Jei naudojatės kompiuteriu, prisijungiate prie paskyros ir pačiame viršuje matote savo e-mailą ir vardą pavardę, po to IBAN sąskaitos numerį ir po juo bitkoinų sąskaitos numerį, šalia parašyta BTC->EUR.

Perveskite Bitcoin į nurodytą BTC adresą ir jie bus automatiškai iškeisti į EUR. Jei gaunama vertė bus žemesnė nei rinkos daugiau kaip 5 proc, bitcoin nebus iškeisti. Juos galėsite iškeisti patys patogiu metu Bitmarket biržoje.

Pastaba: Bitcoin keičiami sulaukus 1 tinklo patvirtinimo. Paslaugą teikia Bitmarket. Įskaitymo mokestis: 0.5% (minimali pervedimo suma 0.005 BTC)
Tarp kitko, ši firma bendradarbiauja su Citadele banku, jau turbūt daugeliui teko susidurti su MISTERTANGO ir anksčiau, jie tarpininkaudavo darant apmokėjimus už komunalines ir kitas paslaugas.


Mistertango privalumai:

     
 • Nemokamas kortelės užsakymas

 •    
 • Nėra mėnesinių ar aptarnavimo mokesčių

 •    
 • Kartą per mėnesį nemokamai išsigryninkite iki €200

 •    
 • Atsiskaitykite įprastose parduotuvėse ar internete, visame pasaulyje

 •    
 • Kortelė susieta su nemokama Mistertango IBAN sąskaita

13
Visa kita / Ats: HASHFLIRE - kasimas debesyje
Rugsėjis 03, 2017, 08:14:25 pm
Ryšium su tuo, kad nuo rugsėjo 1d. Hashflare pakeitė paslaugų įkainius, pasikeitė visi skaičiavimai ir pelnai.
Kad per daug jūsų nevarginti detaliais skaičiavimais, tiesiog surašysiu skaičiukus, kurie aktualūs šiai(2017.09.03) dienai:


Algoritmas SHA-256(BTC) kontraktas metams kainuoja 240$ už 1TH/s
Išmoka per 1 dieną 0,9081$
Išmoka per 1 metus 331,46$
Metinis pelnas 38,1% (su sąlyga, kad BTC kursas neauga)
pvz.: investavus 1000$ po metų gauname 1381,06$


Algoritmas SCRYPT(LTC, išmoka BTC) kontraktas metams kainuoja 11,5$ už 1MH/s

Išmoka per 1 dieną 0,0454$
Išmoka per 1 metus 16,57$
Metinis pelnas 44,1% (su sąlyga, kad LTC kursas neauga)
pvz.: investavus 1000$ po metų gauname 1440,96$Algoritmas ETHASH(ETH) kontraktas metams kainuoja 22$ už 1MH/s

Išmoka per 1 dieną 0,0763$
Išmoka per 1 metus 27,85$
Metinis pelnas 26,6% (su sąlyga, kad ETH kursas neauga)
pvz.: investavus 1000$ po metų gauname 1265,89$Algoritmas X11(DASH) kontraktas metams kainuoja 5,8$ už 1MH/s

Išmoka per 1 dieną 0,0345$
Išmoka per 1 metus 12,59$
Metinis pelnas 117,1% (su sąlyga, kad DASH kursas neauga)
pvz.: investavus 1000$ po metų gauname 2171,12$


Kaip matome, daugiau ar mažiau visi algoritmai pelningi, jokiam banke negausite tokių metinių palūkanų, tačiau šiai dienai pats pelningiausias yra DASH algoritmas.
14
Claymore's išleidau naują kastuvo versiją. Ši programa skirta kripto valiutų išgavimui panaudojant VGA kortas(tinka AMD ir Nvidia VGA kortos)

Šiuo metu naujausia versija v10:

- added assembler kernels for ETH+LBC mining mode (AMD cards only), major speedup for LBC.
- about 1% ETH speedup for Vega cards.
- fixed issues with voltage/clocks management for latest AMD blockchain drivers (not completely).
- new GPU sorting method for NVIDIA cards. Now GPUs are sorted by physical bus index (it matches AfterBurner list of GPUs).
- for ETH+LBC mining mode maximal "dcri" value is 1000 now.
- added "-platform" option.
- added "ESTALE" option support in failover file epools.txt (see "-estale" option for details).
- several minor bug fixes and improvements.

Pilną programos aprašymą bei galimybę parsisiųsti rasite čia: Claymore's Dual Ethereum AMD+NVIDIA GPU Miner v10 (Windows/Linux)
15
Visa kita / Klausom muziką - uždirbam pinigus!
Rugpjūtis 30, 2017, 10:35:51 pm
     Tikrai taip, tau nepasirodė, tikrai galima uždirbti kriptovaliutos netgi klausantis mylimos radio stoties per internetą! Viskas išbandyti ir patikrina - veikia puikiai, kokybė gera!
Šis metodas ypatingai patiks tiems, kas pastoviai klauso radiją darbe/namie per kompiuterį ir tuo metu dirba ar ką nors kitko veikia. Klausiate kaip ir kur - skaitome žemiau, viską paaiškinsiu papunkčiui:


     
 • Einame čia ir registruojamės.

 •    
 • Parsisiunčiame piniginę BRO monetai čia.

 •    
 • Kur nors išpakuojame suarchyvuotą piniginės failą ir paleidžiame jį. Prasidės sinchronizacija, tai gali užtrukti iki 4val., kompo geriau neišjunginėti tuo metu.

 •    
 • Nebūtina laukti kol sinchronizavimo procesas baigsis, programoje einame į Receive ir kopijuojame Adress(pvz.:BWCkqEZ2NC6mMRJfW7g7ptm9nRz8npVpkA) čia bus pervedamas uždarbis.

 •    
 • Grįžtame į bitrad.io puslapį, einame į profilio nustatymus ir ten įkopiname savo piniginės adresą (pvz.:BWCkqEZ2NC6mMRJfW7g7ptm9nRz8npVpkA)

 •    
 • Spaudžiame dešiniam viršutiniam kampe ir pasirenkame Countries, po to Lithuania ir matome kokias lietuviškas stotis galima klausyti. Tačiau ten pat rasite didelį pasirinkimą užsienietiškų stočių, arba galima rinktis ir pagal muzikos stilių.

 •    
 • Spaudžiame ant pasirinktos stoties ir paleidžiame ją groti paspaude ant trikampiuko ikonos. Viskas, pradėjote už dirbinėti krypto valiutą!

Deja viso šio reikalo palikti be priežiūros neis, laikas nuo laiko(kas 3-4 val.) reikės patvirtinti kad esi ne robotas(išspręsti nesudėtingą capchia).
Apmokėjimas vyksta kas valandą, 120.00 BRO monetų padalinama visiems klausantiems radijos per bitradio.io portalą, dėl to neina tiksliai pasakyti kiek uždirbsite. Pirmiausia skaičiuojami aktyvumo taškai, praėjus valandai jie konvertuojami į BRO monetą. Sistemoje veikia rekomendavimo sistema, kvieskite draugus ir už tai gausite nedidli atlygį.
Šiuo metu BRO monetos kursas yra žemas, tačiau kas ~pusmetį vyksta valiutos kurso pakilimai, kurių metu verta monetą parduoti. Yra tendencija pastovaus monetos kurso augimui.

Tuoj pesimistai pasakys, kad čia "nieko gero neuždirbsit, centus moka ir t.t.", aš pasakysiu taip - o tau kas nors moka kitur už tai kad klausai muziką? Greičiau priešingai, dauguma nori atimt pinigus už tai...Registruojamės, jungiamės klausome, pinigus uždirbame!