KiberZona forumas

Kriptovaliutų išgavimo įrankiai => HDD ir SSD => Temą pradėjo: Sleeper Rugpjūtis 06, 2017, 08:11:56 pm

Antraštė: StorJ - parduodam disko vietą
Parašė: Sleeper Rugpjūtis 06, 2017, 08:11:56 pm
Tikrai taip, galima šiek tiek uždirbti kriptovaliutos nuomojant savo disko vietą kitiems!

Vienas iš tokių servisų yra StorJ share (https://storj.io/pricing.html). Jis užsiima tuo, kad pardavinėja vietą duomenims laikyti debesyje. Kadangi pati firma neturi serverių su krūva diskų, naudojasi kitų vartotojų nuomojama vieta, už tai jiems mokėdama dali gautų pinigų iš paslaugos pirkėjo. Apmokestinama tiek informacijos perdavimo srautas, tiek apimtis.

Kaip tai veikia:
Nesileidžiant į smulkmenas, tai gana paprasta sistema - klientas (apžvelgsime HDD vietos pardavėjo atvejį), parsisiunčia nedidele programėlę (https://github.com/Storj/storjshare-gui/releases/), pasileidžia ją, nurodo savo elektroninės piniginės (Storj) adresą, nurodo katalogą kur bus talpinami failai ir nurodo kiek vietos(MB ar GB) skirs nuomai. Praėjus mėnesiui, apskaičiuojama koks buvo duomenų srautas bei jo apimtis panaudota siunčiant duomenis ir pervedamas atlyginimas StorJ moneta. (https://coinmarketcap.com/assets/storjcoin-x/) Galima nurodyti arba sąskaitos adresą biržoje, arba savo susikurtos piniginės (https://www.myetherwallet.com/) adresą.

Prieš siunčiantis programą reiktu įvertinti kai kuriuos niuansus:
1. Ar jūsų naudojamas kompiuteris turi pakankamai laisvos vietos diske, kad ja būtu galima pasidalinti? (kuo daugiau vietos - tuo didesnis uždarbis, bet su 10GB tikrai neverta prasidėti, reiktu pradėti bent jau nuo 100GB.
2. Ar jūsų kompiuteris kiaurą para stovi įjungtas? Tikrai neverta tuo užsiimti, jei jį įsijungiate tik vakare po darbo, o ir vien tik šiam reikalui laikyti kompiuterį įjungta neverta, elektros sunaudos daugiau nei uždirbs. Atminkite, kompiuteris tiesiog negaus duomenų, jei jį dažnai išjunginėsite, o išjungus savaitei, kita mėnesį atlyginimo visai negausite!
3. Ar pakankamai greitą ir stabilų internetą turite? Tikrai daug neuždirbsite, jei naudojate DSL lėtą pasijungimą.


Pesimistai iškart pasakys - nieko čia neuždirbsi, neapsimoka net prasidėt. Ir jie gali būti teisūs. Šis uždarbio būdas tinka tikrai ne kiekvienam, tačiau kaip papildomi pinigai yra gana patrauklus, pvz aš iš to gaunu 5-15€ per mėnesį už viena kompiuterį, jis pas mane taip ar taip įjungtas kiaura para, aš jį naudoju kitiems darbams, tačiau jo pilnai pakanka papildomiems pinigėliams uždirbti man praktiškai nieko tam nedarant.  Taip pat norėčiau pridurti, kad uždarbis labai priklauso nuo tuo metu esančio StorJ valiutos kurso, kuris labai svyruoja ir gali keistis stipriai, bitcoin tam puikus pavyzdys, taip kad nepulkite iš karto pasikeisti uždirbtus pinigėlius, pataupykite, palaukite kol bus palankesnis monetos kursas (https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-STORJ).


(http://image.ibb.co/e5dpRa/Stor_JShare.png)

   Projektas gyvuoja jau senokai, turi savo bendruomenę, ten yra pokalbių kambariai (https://community.storj.io/), kur galite prisiregistruoti ir klausinėti/prašyti pagalbos, problemos sprendžiamos gana greitai ir efektyviai, pinigai irgi išmokami, tik kartais vėluoja, bet išmokami visada.P.S. Patarimas: jei nenorite ilgai kaupti StorJ monetų, rekomenduoju užsiregistruoti Bitrex biržoje  (https://bittrex.com/) ir naudoti jos duodamą StorJ monetos sąskaitą. Tokiu atveju galėsite iškeisti monetą be papildomų pervedinėjimų iš vienos sąskaitos į kitą, kas beje dar ir kainuoja...
Antraštė: Ats: StorJ - parduodam disko vietą
Parašė: Aliusv4 Rugpjūtis 23, 2017, 02:56:37 pm
Užsikrėčiau nuo Sleeper, kadangi mano kompiuteris taip pat veikia visą parą paskyriau 2 diskus vieną rimtai 2TB talpos, kitą bandymams - likusią vietą SSD diske 30GB talpos. Pirmą mėnesį užsipildė gal keli megabaitai. Antą mėnesį buvo jau apie 30GB. Tada ir prijungiau SSD diską, beja pervedė kriptovaliutos už maždaug 2eurus, čia už pirmą mėnesį. Dabar  jau skolinu du su pusę mėnesio. Už antrą mėnesį už 30 panaudotų GB ir nulį parsiuntimų - jie vertina ir tai vėl pervedė apie 2eurus. Per pastarąjį pusę mėnesio ledai pajudėjo. Dabar panaudota 850GB iš HDD - parsiųsta 12% ir 25GB iš SSD - parsiųsta 2%. Pagal tą formulę kuri duota Storj puslapyje turėčiau gauti apie 15-20 eurų. Pažiūrėsime kiek bus iš tikrūjų.
Antraštė: Ats: StorJ - parduodam disko vietą
Parašė: Sleeper Rugpjūtis 23, 2017, 03:17:44 pm
Na pas mane dabar HDD iš 250GB panaudota 207GB, o SSD iš duotu 10GB panaudota 2GB.
Šį mėnesį prasidėjo stiprus duomenų judėjimas tai turėtu pamokėt žymiai daugiau nei už praeitą mėnesį.
Beje, skaičiuot vis tik reiktu jų mokama moneta - StorJ (https://coinmarketcap.com/assets/storj/), nes jos vertė kinta gana didelėse ribose(0,3€-2€), tai už liepą gavau 11 monetų, tai jei skaičiuot pagal didžiausią monetos kursą gautus net 22€ o realiai tai priklausys nuo to, už kiek iškeisi monetą į BTC ir tik po to į €. Paprastai niekas tokios mažos sumos nepuola keisti ir gryninti, vistiek palaukia, kol susikaups bent kiek didesnę sumą :)