KiberZona forumas

Pagrindinis => Naujienos => Temą pradėjo: Sleeper Rugpjūtis 09, 2017, 06:03:12 pm

Antraštė: Kanalas Telegram'e
Parašė: Sleeper Rugpjūtis 09, 2017, 06:03:12 pm
Nuo šiol visi norintys paplepėti apie krypto valiutas ar panašiomis temomis galite užeiti į šį Telegram kanalą. (https://t.me/joinchat/FS_jCgtw3WqJP6IL_FBOlw)


Kas tas Telegram (https://desktop.telegram.org/)? Jei pamenate, senais gerais laikais buvo(gal vis dar yra) tokia mIRC programa, ją visi labai mėgo ir ten pagrinde vyko visas bendravimas. Tais laikais Skaip'as dar gimė, ko pasekoje galima sakyti, kad IRC numirė.
Ką bendro turi IRC ir Telegram (https://desktop.telegram.org/)? Na jei taip trumpai, paimkite IRC bendravimo patogumą ir funkcionalumą, padauginkite jį iš 100 ir gausite Telegram (https://telegram.org/)! Ši programa nėra sena, jai šiek tiek daugiau nei metai laiko, tačiau ji jau plačiai naudojama tiek rytų tiek vakarų Europoje. O mėgstama šį programėlė dėl tokių privalumų kaip saugumas (Rusijos spec tarnybos niekaip negali pasiklausyti jos,  dėl to vis bandoma ten ją uždrausti), greitis ir patogumas. Taip pat ši programa palaiko kanalus, botus, yra labai nedidelės apimties, veikia labai greitai, galite naudoti tiek telefone, tiek kompiuteryje, nėra ten registracijos kaip po tokios, ji rišasi prie jūsų mobilaus telefono numerio(kaip ir Viber), tačiau neturi jokių reklamų ar mokamų šudukų kaip kitos analogiškos programos. Kas nenori instaliuoti - yra portable versija (https://telegram.org/dl/desktop/win_portable)(Windows OS), parsisiunti zip archyvuotą failiuką, išsipakuoji, pasileidi ir naudoji. Telegram'e yra stipriai išvystyta botų sistema, ji yra ant tiek galinga, kad galima valdyti net išmanų namą!