Kovas 02, 2024, 07:58:50 am

Naujienos:

Startuoja Kiberzonos internetinis projektas apie krypto valiutas ir būdus joms išgauti/uždirbti!


Paskutiniai įrašai

Puslapiai 1 ... 4 5 6
51
Pradedančiųjų klausimai / Noriu kriptovaliutos! Nuo ko p...
Last post by Sleeper - Rugpjūtis 02, 2017, 03:59:53 pm
  Na visų pirma reikia turėti kur laikyti kriptovaliutą, ir savaime suprantama tam reikalui reikalinga piniginė(wallet). Kriptovaliutų piniginės yra skirstomos į dvi pagrindines rūšis - mobiliąsias ir pilnąsias (dažniausiai vadinamos ,,core"). Tarp šių tipų piniginių skirtumas paprastas - vienu atveju (pilnų piniginių) už visą saugumą esate atsakingi tik Jūs patys, kitu - atsiranda tarpininkas - piniginės tiekėjas (realių, FIAT, pinigų analogas - bankas, tik šiuo atveju pas tarpininką saugomi pinigai (indėlis) nėra apdrausti Indėlių ir Investicijų draudimu). Patogiausia piniginė yra mobilioji(online), ji dažniausiai palaiko daugiau nei vieną kriptovaliutą, pasiekiama iš bet kur, nereikalauja instaliuoti į kompiuterį jokios specialios programinės įrangos. Kaip visada "medaus statinėje yra šaukštas deguto" - tokios piniginės mažiau patikimos saugumo požiūriu. Bet kuriuo atveju, nesvarbu kokia piniginę naudosite, niekada nelaikykite visų pinigų vienoje vietoje ! Na čia aš nieko naujo nepasakiau, tai aktualu ir realių pinigų laikymui.

Viena iš daugelio piniginių visai nebloga yra JAXX piniginė, ją palaiko praktiškai visos populiariausios platformos(Windows, Android, iOS, Linux ir t.t.) čia galėsite laikyti savo Bitcoin, Ether, Dash, Etheriu Clasic, Auger REP, Litecoin, Zcash, Rootstock Testnet, Dogem, Iconomi, Golem, Gnosis, DigixDAO, BlockchainCapital krypto valiutas.

Jei žadate rimtai prekiauti kriptovaliutomis, jas galite laikyti ir biržose, tačiau tai nėra labai patikimas ir saugus būdas, nes birža bet kada gali išjungti jūsų valiutos sąskaitą ir kurį laiką negalėsite ja pasinaudoti.

Dar pateiksiu keletą populiarių On-line piniginių:
Counterwallet
Myetherwallet

Arba čia Išsirink piniginę sau galite pasirinkti labiau tinkamą jums.
52
Pradedančiųjų klausimai / Kriptovaliutos, kas tai ?
Last post by Sleeper - Rugpjūtis 02, 2017, 03:07:59 pm
    Šiu metu labai populiari tema kriptovaliutos. Kai kas apie tai žino viską(tie toliau gali ir neskaityti), kietiems tai visiška naujovė, treti šiek tiek girdėjo viena ausimi, bet norėtu sužinoti daugiau apie tai.  Kriptovaliuta tai iš esmės elektroniniai pinigai, kurių nevaldo jokie bankai, valstybės ar vyriausybės, tai tokia valiuta, kurios nėra įprastų bankų valiutų lentose(bent jau kolei kas), nėra jokių amžiaus ar kitokių apribojimų jos vartotojams! Ši valiuta vis populiarėja ir ją pradedama naudoti vis plačiau. Jos nespausdina ant popieriaus, jos neina padirbti, jos neina fiziškai pačiupinėti kaip kupiūrą, bet už ją galima pirkti! Šiuo metu jau ir Lietuvoje yra parduotuvių, kuriose galima įsigyti prekių už kriptovaliutą(Bitkoin). Šiame forume rasite visa reikiamą info kaip ir kur tai padaryti!
  Iš kur atsiranda krypto valiuta? Praktiškai bet kuri(su retomis išimtimis) kriptovaliuta atsiranda vykdant labai sudėtingus matematinius skaičiavimus, kurie gali būti atliekami tiek su specializuota įranga, tiek su eiliniu kompiuteriu. Va pastarojo klausimo gvildenimui pagrinde ir bus skirtas šis forumas.

Daugiau apie kriptovaliutą lietuvių kalba galite pažiūrėti čia:


O čia rusų kalba apie tai pasakoja gerai žinomas Goblin'as:Taip pat apie kriptovaliutas šneka A. Tapinas:
53
Naujienos / Claymore's Dual Ethereum AMD+N...
Last post by Sleeper - Rugpjūtis 02, 2017, 01:59:54 pm
Claymore's išleidau naują kastuvo versiją. Ši programa skirta kripto valiutų išgavimui panaudojant VGA kortas(tinka AMD ir Nvidia VGA kortos).

Šiuo metu naujausia versija v9.8:

- pridėta AMD Vega VGA kortų palaikymas (ASM rėžimas).
- pridėta ventiliatorių/turbinimo palaikymas AMD 17.7.2 (ir naujesniems) draiveriams.
- sutvarkyta problema su -ttli ir -ttdcr nuostatomis Nvidia VGA plokštėms.
- patobulintas palaikymas sistemų su >10 VGA ploksčių (skaitome readme  "-di" ir "-mode" opcijų aprašymu).
- ištaisyta keletas klaidų bei dadėti keli patobulinimai.

Pilną programos aprašymą bei galimybę parsisiųsti rasite čia: Claymore's Dual Ethereum AMD+NVIDIA GPU Miner v9.8 (Windows/Linux)
54
Naujienos / Naujas Kiberzona projektas !
Last post by Sleeper - Rugpjūtis 02, 2017, 01:47:53 pm
Startavo naujas Kiberzona projektas skirtas kriptovaliutoms ir jų išgavimui, juk dabar tai ant bangos! Kaip žinia, daugelis žaidėjų suaugo ir nebežaidžia žaidimų, o gera vaizdo plokštė beveik nenaudojama.. Tai va, visus, kuriuos domina tokios vaizdo plokštės panaudojimas pinigų uždirbimui, kviečiame užsukti į forumą, rašykite, klauskite, dalinkitės patirtimi.
Puslapiai 1 ... 4 5 6