Kovas 02, 2024, 08:47:11 am

Naujienos:

Startuoja Kiberzonos internetinis projektas apie krypto valiutas ir būdus joms išgauti/uždirbti!


Turiu gerą VGA kortą, ar apsimoka su ja išgauti(kasti) kriptovaliutą ?

Pradėjo Sleeper, Rugpjūtis 02, 2017, 04:46:40 pm

« ankstesnis - sekantis »

Sleeper

Kaip žinia, daugelis žaidimų maniakų anksčiau ar vėliau išauga iš to amžiaus, kai vien tik žaidimai galvoje, o gera vaizdo korta stovi be darbo, va ir iškyla klausimas, ar eina ją panaudoti dar kam nors apart linksmybėms, gal vis tik ji ir naudą kažkokią gali atnešti ?
  Kasti ar ne, kiekvienas į šį klausimą turi atsakyti sau pats, o va padėti apsispręsti gali šis patogus puslapis https://whattomine.com/ arba https://www.nicehash.com/?p=calc, kur nesunkiai apskaičiuosite savo turimos VGA plokštės generuojamą naudą, čia įvertinama praktiškai viskas, pradedant VGA plokštės pirkimo kaina ir baigiant elektros kaina, taip pat galėsite pamatyti, kuri krypto valiuta šiuo metu brangiausia, t.y. kurią šiuo metu kasti yra pelningiausia.
  Taip, pesimistai iškart pradės verkti, kad čia centus uždirbsite, valiutų sudėtingumas pastoviai auga, ko pasekoje iškasit vis mažiau ir mažiau, taip, tame tiesos yra, bet yra ir kita medalio pusė - kuo sudėtingiau išgauti kriptovaliutą tuo aukštesnė jos kaina. Taip, per dieną tikrai didelių turtų neuždirbsite, tačiau po mėnesio kito tikrai pajusite nedidelę naudą.
  Tačiau nepamirškite vieno svarbaus momento: jei neturite labai galingos kasimo įrangos ir nekeičiate kas diena kriptovaliutos į €, kasti reiktu viena pasirinktą monetą, kuri jūsų manymu yra perspektyvi ar jos kaina biržoje pastoviai auga(gali išaugti), kadangi pelną gausite ne kasimo metu, o tada kai nuspręsite išsikeisti turimą krypto valiutą į €/BTC.
Rekomenduojama parduotuvė pas kinus: https://www.banggood.com/index.php?zf=2636650
Rekomenduojama kripto birža: https://www.coinbase.com/join/59529a8b84d2890635a00efe
Rekomenduoju VPS pirkti čia: https://m.do.co/c/1f7b1fa37c1c