Kovas 02, 2024, 08:42:30 am

Naujienos:

Startuoja Kiberzonos internetinis projektas apie krypto valiutas ir būdus joms išgauti/uždirbti!


Noriu kriptovaliutos! Nuo ko pradėti ?

Pradėjo Sleeper, Rugpjūtis 02, 2017, 03:59:53 pm

« ankstesnis - sekantis »

Sleeper

Rugpjūtis 02, 2017, 03:59:53 pm Last Edit: Spalis 15, 2017, 06:14:38 pm by Sleeper
  Na visų pirma reikia turėti kur laikyti kriptovaliutą, ir savaime suprantama tam reikalui reikalinga piniginė(wallet). Kriptovaliutų piniginės yra skirstomos į dvi pagrindines rūšis - mobiliąsias ir pilnąsias (dažniausiai vadinamos ,,core"). Tarp šių tipų piniginių skirtumas paprastas - vienu atveju (pilnų piniginių) už visą saugumą esate atsakingi tik Jūs patys, kitu - atsiranda tarpininkas - piniginės tiekėjas (realių, FIAT, pinigų analogas - bankas, tik šiuo atveju pas tarpininką saugomi pinigai (indėlis) nėra apdrausti Indėlių ir Investicijų draudimu). Patogiausia piniginė yra mobilioji(online), ji dažniausiai palaiko daugiau nei vieną kriptovaliutą, pasiekiama iš bet kur, nereikalauja instaliuoti į kompiuterį jokios specialios programinės įrangos. Kaip visada "medaus statinėje yra šaukštas deguto" - tokios piniginės mažiau patikimos saugumo požiūriu. Bet kuriuo atveju, nesvarbu kokia piniginę naudosite, niekada nelaikykite visų pinigų vienoje vietoje ! Na čia aš nieko naujo nepasakiau, tai aktualu ir realių pinigų laikymui.

Viena iš daugelio piniginių visai nebloga yra JAXX piniginė, ją palaiko praktiškai visos populiariausios platformos(Windows, Android, iOS, Linux ir t.t.) čia galėsite laikyti savo Bitcoin, Ether, Dash, Etheriu Clasic, Auger REP, Litecoin, Zcash, Rootstock Testnet, Dogem, Iconomi, Golem, Gnosis, DigixDAO, BlockchainCapital krypto valiutas.

Jei žadate rimtai prekiauti kriptovaliutomis, jas galite laikyti ir biržose, tačiau tai nėra labai patikimas ir saugus būdas, nes birža bet kada gali išjungti jūsų valiutos sąskaitą ir kurį laiką negalėsite ja pasinaudoti.

Dar pateiksiu keletą populiarių On-line piniginių:
Counterwallet
Myetherwallet

Arba čia Išsirink piniginę sau galite pasirinkti labiau tinkamą jums.
Rekomenduojama parduotuvė pas kinus: https://www.banggood.com/index.php?zf=2636650
Rekomenduojama kripto birža: https://www.coinbase.com/join/59529a8b84d2890635a00efe
Rekomenduoju VPS pirkti čia: https://m.do.co/c/1f7b1fa37c1c