Rugsėjis 23, 2023, 11:04:52 pm

Naujienos:

Startuoja Kiberzonos internetinis projektas apie krypto valiutas ir būdus joms išgauti/uždirbti!


EOBOT - kasimas debesyje pradedantiesiems!

Pradėjo Sleeper, Spalis 15, 2017, 09:32:59 pm

« ankstesnis - sekantis »

Sleeper

Spalis 15, 2017, 09:32:59 pm Last Edit: Spalis 15, 2017, 10:08:35 pm by Sleeper
   EOBOT tai vienas iš pirmųjų "Cloud mining" platformų internete, veikiantis jau nuo 2013 metų. Tai patikrintas projektas, kad apgaus tikimybė labai maža.
Kuo šis projektas išsiskiria iš daugelio kitų kasimo debesyje? Na, visų pirma tai jis realus kasimas debesyje! Antra, čia galima pradėti kasti monetas be investicijų, t.y. čia nebūtina pervedinėti pinigų, čia galima naudoti monetas surinktas iš kranų(apie tai rašoma čia) t.y. galima pervedinėti tikrai mažas sumas, kas yra nebūdinga tokiems projektams, be to, čia yra integruotas kranas, kuris kas 24val. duoda po kažkiek(tuo metu kasamų) monetų, kurias galima išsikeisti ten pat į Cloud SHA-256 4.0 5 Year Rental, taip pradedant kasti. Tačiau neskubėkite, pradžiai vystykite patį "debesį". Taip, čia galima "kasti" patį kasimo debesį Cloud SHA-256! To pasekoje jūsų turimi pajėgumai augs ir kai pasieksite 50GHS pajėgumą, galėsite pradėti kasti kriptovaliutų monetas. Aišku, galima pradėti ir anksčiau, tačiau kasimo greitis bus labai mažas. Kas be ko, reikia nusiteikti, kad čia ilgalaikis projektas, kurį vystant rezultate galima iš to uždirbti nemažus pinigus.


Dažniausiai daroma naujokų klaida: tik užsiregistravus nustatomas kasti BTC, to daryti neverta, nes dar neturite su kuo kasti, pirma reikia aplankyti integruotą kraną(Products/Faucet) bei užsiauginti pajėgumus.


Kaip turbūt pastebėjote, siūlau rinktis būtent Cloud SHA-256 4.0 5 metams skirtą pajėgumą, šiuo metu jis pats pelningiausias, nors yra ir analogiškas algoritmas 24 valandoms ir jis žymiai galingesnis, tačiau jo naudoti neapsimoka, nes kainuoja daugiau nei gali iškasti monetų.


Tiems, kas pasiryžę investuoti didesnes sumas nerekomenduočiau naudoti EOBOT dėl gana didelės parduodamų resursų kainos. Analogiški pajėgumai HASHFLARE servise kainuoja pigiau, tačiau ten jau reikia investuoti realius pinigus, na jei norima uždirbti...


Šis projektas iš analogiškų išsiskiria dar vienu niuansu - jam galima padėti kasti savo kompiuteriu.Jei projektas sudomino - einate ir registruojatės čia!
Rekomenduojama parduotuvė pas kinus: https://www.banggood.com/index.php?zf=2636650
Rekomenduojama kripto birža: https://www.coinbase.com/join/59529a8b84d2890635a00efe
Rekomenduoju VPS pirkti čia: https://m.do.co/c/1f7b1fa37c1c