Kovas 02, 2024, 08:29:26 am

Naujienos:

Startuoja Kiberzonos internetinis projektas apie krypto valiutas ir būdus joms išgauti/uždirbti!


Klausom muziką - uždirbam pinigus!

Pradėjo Sleeper, Rugpjūtis 30, 2017, 10:35:51 pm

« ankstesnis - sekantis »

Sleeper

Rugpjūtis 30, 2017, 10:35:51 pm Last Edit: Spalis 15, 2017, 06:40:23 pm by Sleeper
     Tikrai taip, tau nepasirodė, tikrai galima uždirbti kriptovaliutos netgi klausantis mylimos radio stoties per internetą! Viskas išbandyti ir patikrina - veikia puikiai, kokybė gera!
Šis metodas ypatingai patiks tiems, kas pastoviai klauso radiją darbe/namie per kompiuterį ir tuo metu dirba ar ką nors kitko veikia. Klausiate kaip ir kur - skaitome žemiau, viską paaiškinsiu papunkčiui:


     
 • Einame čia ir registruojamės.

 •    
 • Parsisiunčiame piniginę BRO monetai čia.

 •    
 • Kur nors išpakuojame suarchyvuotą piniginės failą ir paleidžiame jį. Prasidės sinchronizacija, tai gali užtrukti iki 4val., kompo geriau neišjunginėti tuo metu.

 •    
 • Nebūtina laukti kol sinchronizavimo procesas baigsis, programoje einame į Receive ir kopijuojame Adress(pvz.:BWCkqEZ2NC6mMRJfW7g7ptm9nRz8npVpkA) čia bus pervedamas uždarbis.

 •    
 • Grįžtame į bitrad.io puslapį, einame į profilio nustatymus ir ten įkopiname savo piniginės adresą (pvz.:BWCkqEZ2NC6mMRJfW7g7ptm9nRz8npVpkA)

 •    
 • Spaudžiame dešiniam viršutiniam kampe ir pasirenkame Countries, po to Lithuania ir matome kokias lietuviškas stotis galima klausyti. Tačiau ten pat rasite didelį pasirinkimą užsienietiškų stočių, arba galima rinktis ir pagal muzikos stilių.

 •    
 • Spaudžiame ant pasirinktos stoties ir paleidžiame ją groti paspaude ant trikampiuko ikonos. Viskas, pradėjote už dirbinėti krypto valiutą!

Deja viso šio reikalo palikti be priežiūros neis, laikas nuo laiko(kas 3-4 val.) reikės patvirtinti kad esi ne robotas(išspręsti nesudėtingą capchia).
Apmokėjimas vyksta kas valandą, 120.00 BRO monetų padalinama visiems klausantiems radijos per bitradio.io portalą, dėl to neina tiksliai pasakyti kiek uždirbsite. Pirmiausia skaičiuojami aktyvumo taškai, praėjus valandai jie konvertuojami į BRO monetą. Sistemoje veikia rekomendavimo sistema, kvieskite draugus ir už tai gausite nedidli atlygį.
Šiuo metu BRO monetos kursas yra žemas, tačiau kas ~pusmetį vyksta valiutos kurso pakilimai, kurių metu verta monetą parduoti. Yra tendencija pastovaus monetos kurso augimui.

Tuoj pesimistai pasakys, kad čia "nieko gero neuždirbsit, centus moka ir t.t.", aš pasakysiu taip - o tau kas nors moka kitur už tai kad klausai muziką? Greičiau priešingai, dauguma nori atimt pinigus už tai...Registruojamės, jungiamės klausome, pinigus uždirbame!
Rekomenduojama parduotuvė pas kinus: https://www.banggood.com/index.php?zf=2636650
Rekomenduojama kripto birža: https://www.coinbase.com/join/59529a8b84d2890635a00efe
Rekomenduoju VPS pirkti čia: https://m.do.co/c/1f7b1fa37c1c

Aliusv4

Rugsėjis 14, 2018, 01:10:27 pm #1 Last Edit: Rugsėjis 14, 2018, 04:14:54 pm by Aliusv4
PREMIUM
*
   Sleeper aprašė tiktai esmę, trumpai. Čia ir dabar rašysiu apie PREMIUM, apie itką vėliau, kai pats išbandysiu.
   Eksplorerio ekrane - dešinėje, viršuje spaudžiame ant 3 horizontalių brūkšnelių. Atsidaro meniu, išsirenkame PROFILES. Geriau atverti saitą naujoje kortelėje - dešiniu p.kl., nes paspaudus kairiu atsijungs plėjeris ir nustos skaičiuoti užmokestį. Atsidariusiame lange renkamės paskutinę kortelę PREMIUM. Čia parašyta, kad įsigijus premium t.y. VIP akauntą, kuris kainuoja 1 BRO mėnesiui 3 valandų tarpas tarp "Kapčų" prailgėja iki 6 valandų (tiesa yra povandeninių akmenų, apie juos vėliau), 20 procentų padidėja užmokestis ir nelieka ADS ... nežinau kas tai, reklamų čia ir taip nepastebėjau. Apmokėjus reikia persiloginti iš naujo, kad prisitaikytų 6 valandų laikotarpis.
   Povandeninis akmuo 1 - po 6 valandų turėsite 3 minutes "kapčai" išspresti. Jei spėsite, pratęs dar 6 valandoms. Jei nespėsite - pratęs 3 valandoms, po jų spėjus laiku vėl turėsite 6 valandas.
   Povandeninis akmuo 2 - tranzakcijai įvykdyti prireiks +0,0001BRO. Be to pervesti galima kai sąskaitoje jau yra >=2BRO
   Pervesti beveik paprasta. PREMIUM lapelyje matosi du adresai: depozit ir witchdraw. Domina depozit, galima nusikopijuoti esamą arba susigeneruoti naują (aš sugeneravau), tada einame į piniginės programą, spaudžiame SEND, viršutinėje eilutėje "paste", antroje eilutėje užrašome kas tai - pvz.: "uz PREMIUM", trečioje eilutėje įrašome 1.1, nepamirštame išsirinkti BRO jei stovi mBRO. Aš nuėmiau varnelę nuo DARKSEND, nes kitaip nesimato turimo balanso ir patvirtiname. Atsidaro perspėjantis langelis, patvirtiname. Laukiame <10 patvirtinimų. Po 5-6 patvirtinimų atnaujinus PREMIUM lapelį, apačioje jau matosi "gauta". Tuomet čiut aukščiau spaudžiame įsigyti PREMIUM ir kaip minejau persiloginame bitradio.
   Anksčiau kas 5 minutes priskaičiuodavo po 300 aktyvių taškų, dabar 320, vadinasi veikia.
* press any key to continue or any other key to reboot

Aliusv4

Rugsėjis 14, 2018, 01:53:06 pm #2 Last Edit: Rugsėjis 14, 2018, 01:55:37 pm by Aliusv4
SVARBI PASTABA VISIEMS
*
   Grojimo ekrane, virš stoties yra eilutė "You are Connected to Node. Reconnect-Counter: 1". Skaičius gale gali būti nuo 1 iki 9. Tačiau tik už "1" mokami BRO pinigėliai. Verta laikas nuo laiko patikrinti ne tik ar skaičius "1" bet aplamai ar Jūs neatsijungėte nuo "Nodo". Kartais taip atsitinka. Kol kas teigti negaliu, tačiau turiu rimtą įtarimą, kad išjungus garsą "mute" aktyvus taškai nepridedami. Jeigu radote radijo stotį kuri tyli, nors barai ir kilnojasi - tikrai žinau - už tai nemoka.
   Išeitis: nutildyti garsą iki 1 procento arba naudoti aktyvias kolonėles, kurias galima išjungti.
* press any key to continue or any other key to reboot