Kovas 02, 2024, 08:15:21 am

Naujienos:

Startuoja Kiberzonos internetinis projektas apie krypto valiutas ir būdus joms išgauti/uždirbti!


NiceHash Miner

Pradėjo Sleeper, Rugpjūtis 14, 2017, 06:41:28 pm

« ankstesnis - sekantis »

Sleeper   Nicehash Miner - tai dar viena super populiari programa, skirta krypto valiutoms kasti naudojant CPU ir GPU. Ji suteikia daugiau informacijos, turi daugiau nustatymų ir skirta jau šiek tiek pažengusiems kasėjams. Taip pat ši programėlė išsiskiria iš visų kitų viena gana įdomia savybe - nesvarbu kokią monetą bekastumėte (programa sugeba automatiškai persijungi į tuo metu pelningiausią monetą), rezultate išmoką vis tiek gausite bitkoinais (BTC). Tai privalumas ir trūkumas tuo pačiu metu: servisas keičia kasamą monetą į bitkoinus nebūtinai pačiu geriausiu monetos kursu, kuris labai svyruoja(kasant konkrečią monetą, ją pakeisti į BTC galima palaukus palankaus kurso), tačiau privalumas tame, kad nereikia sukti galvos kur čia pasikeisti kasamą monetą į bitkoinus. Ši programa patiks tiems, kurie visai nenori užsiimti monetų prekyba/keitimu, o tiesiog nori išgauti šiek tiek pačios populiariausios krypto valiutos pasaulyje.
 
  Programą galite atsisiųsti iš čia. Instaliavimas labai paprastas: pasileidžiame, nurodome "Bitcoin wallet Address"(BTC monetos) piniginės adresą, norimą "Worker Name"(kasėjo vardas), spaudžiam Start, programa pasiūlys patestuoti turimą įrangą, tai gali užtrukti iki 30min, ir po to prasidės kasimas.
 
Programai šiek tiek padirbus,  pamatysite išgaunamo BTC kieki per dieną(DAILY ESTIMATED EARNINGS) ir jau išgautų BTC kiekį bei jų atitikmenį € arba $, priklausomai nuo programos nustatymų.
Paspaudus ant nuorodos "VIEW STATS ONLINE" užsikraus serverio puslapis, kur pamatysite žymiai daugiau visokios naudingos informacijos. Jei paspausite ant "MINING DETAILS" gausite visą informaciją apie šiuo metu veikiančios įrangos darbo būseną - kokia įranga dirba (CPU/GPU),koks naudojamas kasimo algoritmas, kasimo greitis hash'ais ir BTC/para.
Smalsesniems kasėjams skirti programos nustatymai CONFIGURE, čia rasime keturis meniu papunkčius. General skiltyje rasite tokius nustatymus:
-programos kalbos bei valiutos(€/$) pasirinkimą,
-kasimo rėžimo nustatymus MINING CONFIGURATIONS, kur galima nurodyti, kad programa pradėtu automatiškai kasti kai nieko nedarote su kompiuteriu(Start mining when idle) ir kad programa automatiškai pradėtu kasti ją paleidus (Auto start mining),
-serverio alokaciją SERVICE LOCATION, čia aktualu tuo atveju, jei gyvenate ne Europos kontinente.

Toliau seka System nustatymai, kur rasite galimybę uždėti pora varnelių:
-Log to file, visi programos pranešimai automatiškai bus surašyti į failą, kurį vėliau galėsite pastudijuoti,
-Enable P0 State, nustatymas leisiantis padidinti NVIDIA vaizdo plokščių našumą.

Toliau seka Advanced nustatymai, ten galima atidaryti programos katalogą, kur yra visi konfigūracijos nustatymus cfg faile bei atverti katalogą, kur guli programos log failai.

Paspaude About rasite programos versijos numerį bei informaciją apie prieš tai buvusias versijas bei padarytus pakeitimus.


Rekomenduojama parduotuvė pas kinus: https://www.banggood.com/index.php?zf=2636650
Rekomenduojama kripto birža: https://www.coinbase.com/join/59529a8b84d2890635a00efe
Rekomenduoju VPS pirkti čia: https://m.do.co/c/1f7b1fa37c1c