Kovas 02, 2024, 09:03:02 am

Naujienos:

Startuoja Kiberzonos internetinis projektas apie krypto valiutas ir būdus joms išgauti/uždirbti!


Minergate

Pradėjo Sleeper, Rugpjūtis 09, 2017, 03:29:54 pm

« ankstesnis - sekantis »

Sleeper

Rugpjūtis 09, 2017, 03:29:54 pm Last Edit: Rugsėjis 04, 2017, 05:40:41 pm by Sleeper
Minergate turbūt yra pati paprasčiausia ir lengviausiai valdoma programa, skirta žmonės, kurie nori šiek tiek užsidirbti iš krypto valiutos išgavimo(kasimo/mining). Kaip taisyklė, šią programą paprastai naudoja pradedantieji kasėjai, kurie dar nelabai gaudosi kitų programų nustatymų niuansuose ir nenori skirti daugiau laiko tyrinėjimams.
Nuo ko pradėti?  Einame čia ir užsiregistruojame(Signup). Tai labai paprastas procesas, reikia į laukelius įrašyti savo e-mail'ą, sugalvoti slaptažodį ir jį įrašyti į abu laukelius, po to uždėti varnelę "Aš ne robotas", išspręsti nesudėtingą užduotį(reCAPTCHA), kad tai patvirtinti ir paspausti ant "Sign up & start mining"


Sekantis žingsnis  - atsisiųsti pačią programą, ją rasite čia(pasirenkame pageidaujamą versiją).
Paprasčiausias variantas pradedantiesiems - "GUI miners", pasirenkate reikiamą programos versiją (64bit/32bit), tai priklauso nuo jūsų naudojamos operacinės sistemos, spaudžiame "Get It", parsisiunčiame, instaliuojame, paleidžiam programą, prisijungiame naudodami tuos pačius atributus, kuriuos suvedėme puslapio registracijoje.

Taip, programą turime, ką daryti toliau? Spaudžiame "Benchmark", procesas gali užtrukti iki 10min, čia programa patestuos jūsų turimą kompiuterį ir paskaičiuos krypto valiutos išgavimo greičius, tai matysite proceso eigoje. Testavimui pasibaigus, patys nekantriausi jau gali spausti "Smart miner" ir pulti kasti automatiniam rėžime(pats nepelningiausias išgavimo metodas). Čia programa pati viska padarys už jus, tereikės užeiti po mėnesio ir susirinkti iškasenas(išgautą krypto valiutą)  :)
Tie, kas nors šiek tiek domisi krypto valiutų kasinėjimais žino, kad ne visas valiutas galima kasti vienodai efektyviai, vienos geriau išgaunamos su CPU(centrinis procesorius), kitos su GPU(grafinis procesorius - vaizdo plokštė), pagaliau visos krypto valiutos skirtingu greičiu išgaunamos bei turi skirtingą kaina bei paklausą biržose. Va tolimesnis programos aprašymas jau bus įdomesnis, tiems šiek tiek besidomintiems krypto valiutomis ir jų išgavimu, žmonėms:


     
 • Wallet - čia jūsų išgautų valiutų piniginė, pirmiausia viskas atsiduria čia.

 •    
 • Smart Mining - na čia jau aptarėm, kastuvas tinginiams :)

 •    
 • Miner - gudresnis kastuvas besidomintiems. Čia galia pasirinkti norimą valiutą, jos išgavimo būdą(CPU/GPU), bei išgavimo greitį, kuris priklauso nuo to, kiek procesoriaus(CPU cores) ar Video plokštės(Intensity) resursų tam skirsite(didesnis skaičius - didesnis kompiuterio apkrovimas/išgavimo greitis).

 •    
 • Benchmark - jau aptarėm, viena karta patestavom ir pakaks, galite pamiršti šį punktą.

 •    
 • Achievments - čia galėsite rinkti visokius prizus/pasiekimus. Realios naudos iš jų nėra.

Pažengusiems kasėjams gali būti įdomios kitos šios programos versijos:
Console miners - programa neturi gražios grafinės aplinkos, tačiau duoda daugiau naudingos informacijos realiu laiku, gal šiek tiek mažiau apkrauna kompiuterį, stabilesnė.
Admin edition - praktiškai versija visiškai nereikalaujanti priežiūros(instaliuojasi sisteminis procesas), vieną kartą instaliavote, nurodėte savo e-mailą, kasamos valiutos pavadinimą ir kasimo intensyvumą ir viskas. Gali būti idomus variantas tiems, kas turi daug kompiuterių, kurie įjungti kiaurą parą ir gana silpnai išnaudojami(kompiuterių klasės, interneto kavinės, ofisai ir t.t.)Kaip vyksta uždirbtos(iškastos) krypto valiutos išvedimas? Gana paprastai, einate į Wallet, pasirenkate norimą valiutą ir spaudžiate Withdraw, nurodote sąskaitos numerį, kur pervesite krypto valiutą. Ne, Swedbank ar SEB banko sąskaitos čia netiks, reikalinga jūsų personalinės piniginės sąskaita, arba sąskaita kurios nors krypto valiutų biržos(Bittrex, Poloniex ar kt.). Atkreipkite dėmesį, krypto valiutą galėsite pervesti tik tada, kai susikaups pakankamas kiekis, kiekvienai valiutai jis skirtingas. Be to, už pavedimą imamas nedidelis mokestis(Fee, Gas), kartais jį leidžia pasirinkti: kuo brangiau mokate už pavedimą - tuo greičiau pinigai pasieks adresatą.
Jei programa veikia ant >1 kompiuterio bus patogu žiūrėti statistiką ir pavedimus daryti iš internetinio puslapio.
Labai naudinga nuoroda norintiems sužinoti, kiek galima prikasti su šia programa krypto valiutos. Reikia pasirinkti norimą valiutą ir turimos įrangos pajėgumą.
Rekomenduojama parduotuvė pas kinus: https://www.banggood.com/index.php?zf=2636650
Rekomenduojama kripto birža: https://www.coinbase.com/join/59529a8b84d2890635a00efe
Rekomenduoju VPS pirkti čia: https://m.do.co/c/1f7b1fa37c1c