Paskutiniai įrašai

Puslapiai: [1] 2 3
1
Keityklos / MISTERTANGO
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Rugsėjo 10, 2017, 01:41:29 pm »
Taip, taip, tu teisingai supratai, ši kontora jau priima bitkoinus(BTC)!


Einate čia MISTERTANGO užsiregistruojate, patvirtinate tapatybę (reikės nufotografuoti  arba nuskenuoti pasą/ID kortelę ir savo veiduką), viską labai patogu padaryti išmaniajame telefone atsisiuntus MISTERTANGO aplikaciją.
Kaip sužinoti savo BTC sąskaitos numerį? Tai labai paprasta - mobilioje aplikacijoje spaudžiate Settings(krumpliaratis viršutiniame dešiniame kampe), po to spaudžiate "How to deposit?", einame žemyn ir ten pačioje apačioje po "Using Bitcoin" matome savo BTC adresą, kurį galite naudoti visur kur reikia.

Jei naudojatės kompiuteriu, prisijungiate prie paskyros ir pačiame viršuje matote savo e-mailą ir vardą pavardę, po to IBAN sąskaitos numerį ir po juo bitkoinų sąskaitos numerį, šalia parašyta BTC->EUR.

Perveskite Bitcoin į nurodytą BTC adresą ir jie bus automatiškai iškeisti į EUR. Jei gaunama vertė bus žemesnė nei rinkos daugiau kaip 5 proc, bitcoin nebus iškeisti. Juos galėsite iškeisti patys patogiu metu Bitmarket biržoje.

Pastaba: Bitcoin keičiami sulaukus 1 tinklo patvirtinimo. Paslaugą teikia Bitmarket. Įskaitymo mokestis: 0.5% (minimali pervedimo suma 0.005 BTC)

Naudokitės nemokama MasterCard mokėjimo kortele ir atsiskaitykite parduotuvėse ar internete. Nemokamai išsigryninkite iki €200 kas mėnesį ir nebemokėkite jokių mėnesinių mokesčių.


Tarp kitko, ši firma bendradarbiauja su Citadele banku, jau turbūt daugeliui teko susidurti su MISTERTANGO ir anksčiau, jie tarpininkaudavo darant apmokėjimus už komunalines ir kitas paslaugas.
2
Visa kita / Ats: HASHFLIRE - kasimas debesyje
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Rugsėjo 03, 2017, 08:14:25 pm »
Ryšium su tuo, kad nuo rugsėjo 1d. Hashflare pakeitė paslaugų įkainius, pasikeitė visi skaičiavimai ir pelnai.
Kad per daug jūsų nevarginti detaliais skaičiavimais, tiesiog surašysiu skaičiukus, kurie aktualūs šiai(2017.09.03) dienai:


Algoritmas SHA-256(BTC) kontraktas metams kainuoja 240$ už 1TH/s
Išmoka per 1 dieną 0,9081$
Išmoka per 1 metus 331,46$
Metinis pelnas 38,1% (su sąlyga, kad BTC kursas neauga)
pvz.: investavus 1000$ po metų gauname 1381,06$


Algoritmas SCRYPT(LTC, išmoka BTC) kontraktas metams kainuoja 11,5$ už 1MH/s

Išmoka per 1 dieną 0,0454$
Išmoka per 1 metus 16,57$
Metinis pelnas 44,1% (su sąlyga, kad LTC kursas neauga)
pvz.: investavus 1000$ po metų gauname 1440,96$Algoritmas ETHASH(ETH) kontraktas metams kainuoja 22$ už 1MH/s

Išmoka per 1 dieną 0,0763$
Išmoka per 1 metus 27,85$
Metinis pelnas 26,6% (su sąlyga, kad ETH kursas neauga)
pvz.: investavus 1000$ po metų gauname 1265,89$Algoritmas X11(DASH) kontraktas metams kainuoja 5,8$ už 1MH/s

Išmoka per 1 dieną 0,0345$
Išmoka per 1 metus 12,59$
Metinis pelnas 117,1% (su sąlyga, kad DASH kursas neauga)
pvz.: investavus 1000$ po metų gauname 2171,12$


Kaip matome, daugiau ar mažiau visi algoritmai pelningi, jokiam banke negausite tokių metinių palūkanų, tačiau šiai dienai pats pelningiausias yra DASH algoritmas.
3
Naujienos / Claymore's Dual Ethereum AMD+NVIDIA GPU Miner v10 (Windows/Linux)
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Rugsėjo 01, 2017, 09:32:25 pm »
Claymore's išleidau naują kastuvo versiją. Ši programa skirta kripto valiutų išgavimui panaudojant VGA kortas(tinka AMD ir Nvidia VGA kortos)

Šiuo metu naujausia versija v10:

- added assembler kernels for ETH+LBC mining mode (AMD cards only), major speedup for LBC.
- about 1% ETH speedup for Vega cards.
- fixed issues with voltage/clocks management for latest AMD blockchain drivers (not completely).
- new GPU sorting method for NVIDIA cards. Now GPUs are sorted by physical bus index (it matches AfterBurner list of GPUs).
- for ETH+LBC mining mode maximal "dcri" value is 1000 now.
- added "-platform" option.
- added "ESTALE" option support in failover file epools.txt (see "-estale" option for details).
- several minor bug fixes and improvements.

Pilną programos aprašymą bei galimybę parsisiųsti rasite čia: Claymore's Dual Ethereum AMD+NVIDIA GPU Miner v10 (Windows/Linux)
4
Visa kita / Klausom muziką - uždirbam pinigus!
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Rugpjūčio 30, 2017, 10:35:51 pm »
     Tikrai taip, tau nepasirodė, tikrai galima uždirbti krypto valiutos netgi klausantis mylimos radio stoties per internetą! Viskas išbandyti ir patikrina - veikia puikiai, kokybė gera!
Šis metodas ypatingai patiks tiems, kas pastoviai klauso radiją darbe/namie per kompiuterį ir tuo metu dirba ar ką nors kitko veikia. Klausiate kaip ir kur - skaitome žemiau, viską paaiškinsiu papunkčiui:

 • Einame čia ir registruojamės.
 • Parsisiunčiame piniginę BRO monetai čia.
 • Kur nors išpakuojame suarchyvuotą piniginės failą ir paleidžiame jį. Prasidės sinchronizacija, tai gali užtrukti iki 4val., kompo geriau neišjunginėti tuo metu.
 • Nebūtina laukti kol sinchronizavimo procesas baigsis, programoje einame į Receive ir kopijuojame Adress(pvz.:BWCkqEZ2NC6mMRJfW7g7ptm9nRz8npVpkA) čia bus pervedamas uždarbis.
 • Grįžtame į bitrad.io puslapį, einame į profilio nustatymus ir ten įkopiname savo piniginės adresą (pvz.:BWCkqEZ2NC6mMRJfW7g7ptm9nRz8npVpkA)
 • Spaudžiame dešiniam viršutiniam kampe ir pasirenkame Countries, po to Lithuania ir matome kokias lietuviškas stotis galima klausyti. Tačiau ten pat rasite didelį pasirinkimą užsienietiškų stočių, arba galima rinktis ir pagal muzikos stilių.
 • Spaudžiame ant pasirinktos stoties ir paleidžiame ją groti paspaude ant trikampiuko ikonos. Viskas, pradėjote už dirbinėti krypto valiutą!
Deja viso šio reikalo palikti be priežiūros neis, laikas nuo laiko(kas 3-4 val.) reikės patvirtinti kad esi ne robotas(išspręsti nesudėtingą capchia).
Apmokėjimas vyksta kas valandą, 120.00 BRO monetų padalinama visiems klausantiems radijos per bitradio.io portalą, dėl to neina tiksliai pasakyti kiek uždirbsite. Pirmiausia skaičiuojami aktyvumo taškai, praėjus valandai jie konvertuojami į BRO monetą. Sistemoje veikia rekomendavimo sistema, kvieskite draugus ir už tai gausite nedidli atlygį.
Šiuo metu BRO monetos kursas yra žemas, tačiau kas ~pusmetį vyksta valiutos kurso pakilimai, kurių metu verta monetą parduoti. Yra tendencija pastovaus monetos kurso augimui.

Tuoj pesimistai pasakys, kad čia "nieko gero neuždirbsit, kapeikas moka ir t.t.", aš pasakysiu taip - o tau kas nors moka kitur už tai kad klausai muziką? Greičiau priešingai, dauguma nori atimt pinigus už tai...Registruojamės, jungiamės klausome, pinigus uždirbame!
5
Visa kita / HASHFLIRE - kasimas debesyje
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Rugpjūčio 29, 2017, 06:11:05 pm »
 Visiems, kam neįdomu užsiimti "geležiniais" reikalais (VGA kortos, kompiuteriai, jų instaliavimas, konfigūravimas, priežiūra), t.y. kas nedraugauja su kompiuteriais yra ir kiti būdai kaip galima investuoti savo pinigus krypto valiutų išgavimui, vienas iš jų - kasimas debesyje.

    Kaip tai veikia (duotu atveju viskas bus aktualu būtent Hashflare servisui, tačiau praktiška tinka ir kitiems analogiškiems kasėjams debesyje):
Yra gana stambi firma Hashcoins, kuri gamina kasimo įrangą, taip vadinamus ASIC, pramoniniu mastu, t.y. dideliais kiekiais. Tai labai specifiniai įrenginiai, skirti kasti dažniausiai tik vienai konkrečiai monetai, pvz. Bitcoin, kainuoja jie brangiai, po viena jų pirkti dažniausiai neapsimoka, gamintojas paprastai juos parduoda tik pagal išankstinį užsakymą, t.y. sumokėjus pinigus reikia palaukti nuo 1 iki 3 mėnesių. Šie įrenginiai pastoviai tobulinami ir kas 6-12 mėn išleidžiama vis nauja jų versija, kuri dirba vis efektyviau, t.y. suvartoja mažiau elektros energijos, iškasa daugiau krypto valiutos. Šią naują ką tik pagaminta įrangą gamintojas paprastai pirmiausia panaudoja pas save tai pačiai krypto valiutai išgauti. Tam tikslui Hashcoins įkūrė dukterinę firmą Hashflare (Taline, Estija, gyvuoja >3 metus), kuri pastatė didelę ASIC įrenginių fermą ir nutarė pardavinėti jų generuojamą galią paprastiems žmonėms, kurie kompiuteriuose nieko nesupranta, tačiau puikiai gaudosi finansuose.
  Taip, šis būdas nėra pats pelningiausias pasaulyje, norint uždirbti krypto valiutos, tačiau jis yra patikrintas laiko ir puikiai veikia. Deja šiuo metu egzistuoja tūkstančiai panašių servisų ir nėra labai paprasta atskirti kuris iš jų yra vienadienis, o kuris veiks daugiau nei metus ir leis padauginti jūsų investuotus pinigus.


 Kodėl būtent Hashflare - šiuo metu tai pelningiausias realus kasimas debesyje. Kaip naudosis Hashflare kasimo servisu? Tai gana nesudėtinga:
 • Visų pirma užsiregistruojame čia.
 • Pasirenkame (Buy Hashrate) koki kasimo algoritmą naudosime(SHA-256, Scrypt, ETHASH arba X11).
 • Pasirenkame koki galingumą pirksime(Select amount to purchase) iš karto matome kiek pinigų reiks mokėti.
 • Spaudžiame apmokėti(Purchase), pasirenkame apmokėjimo būdą(iš einamojo balanso, BTC, EMC, bankiniu pavedimu, kreditine kortele, Webmoney arba Payeer).
 • Laukiame kol bus prikastas pakankamas pasirinktos monetos kiekis išvedimui arba reinsvestavimui(už sugeneruotas monetas galima vėl pirkti serviso pajėgumus ir taip uždirbti daugiau).
Hashflare parduoda galingumus šiai dienai tokiomis kainomis:
Ethash(ETH)     - 1,82€ už 100KH/s   (kontraktas metams)
X11 (DASH)      - 4,81€ už 1 MH/s     (kontraktas metams)
Scrypt (BTC)     - 9,68€ už 1MH/s     (kontraktas metams) yra aptarnavimo mokestis 0,00841€/para/1MH/s)
SHA-256 (BTC)  - 2,02€ už 10GH/s    (kontraktas metams) yra aptarnavimo mokestis 0,002946€/para/10GH/s)
Privalumai naudojant kasimą debesyje:
Nereikia rūpintis kasimo įranga ir jos galimu gedimu ir remontu.
Nereikia nusimanyti kompiuteriuose, kad uždirbti pinigus iš kasimo.
Nereikia rūpintis programomis, jų atnaujinimais ir t.t.
Niekas neūžia po ausimis ir šilto oro nepučia karštą vasaros dieną.
Dirba kiaurą parą/savaitę/mėnesį/metus nesustodamas.

Trūkumai naudojant kasimą debesyje:
Pelnas yra mažesnis nei kasant su savo įranga.
Pasibaigus kontrakto terminui įrangos niekas jums neduos, ji lieka paslaugos teikėjo.

Jei vis tik toks verslo modelis jus tenkina - einate, registruojatės, investuojate ir uždirbate krypto valiutą!

6
HDD ir SSD / Ats: StorJ - parduodam disko vietą
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Rugpjūčio 23, 2017, 03:17:44 pm »
Na pas mane dabar HDD iš 250GB panaudota 207GB, o SSD iš duotu 10GB panaudota 2GB.
Šį mėnesį prasidėjo stiprus duomenų judėjimas tai turėtu pamokėt žymiai daugiau nei už praeitą mėnesį.
Beje, skaičiuot vis tik reiktu jų mokama moneta - StorJ, nes jos vertė kinta gana didelėse ribose(0,3€-2€), tai už liepą gavau 11 monetų, tai jei skaičiuot pagal didžiausią monetos kursą gautus net 22€ o realiai tai priklausys nuo to, už kiek iškeisi monetą į BTC ir tik po to į €. Paprastai niekas tokios mažos sumos nepuola keisti ir gryninti, vistiek palaukia, kol susikaups bent kiek didesnę sumą :)
7
HDD ir SSD / BURST - kasimas kietais diskais HDD
« Paskutinis įrašas sukūrė Aliusv4 Įrašytas Rugpjūčio 23, 2017, 03:17:02 pm »
   2014 m. pabaigoje atsirado nauja moneta, kuri paskutiniu metu išpopuliarėjo. Ji kasama ne su GPU, ne su CPU, o su kietais diskais ... kaip keistai tai gali nuskambėti. Kas toliau ? – Imsime kasti garso plokštėmis ? Kriptovaliutos pavadinimas BURST – paremtas labai panašiu į NXT kodu, piniginė veikia JAVA aplinkoje ir pasiekiama per interneto naršyklę iš oficialaus kūrėjo puslapio arba su maža programėle lokaliai. Vis tik kitaip nei NXT, BURST kasama POC (Proof Of Capacity) būdu. Monetos kasimui reikia labai nedaug resursų: CPU gali bųti 2 branduoliu celeronas ir elektros energijos kompiuteris daug nenaudoja – kietas diskas paprastai būna 7-9W galingumo, be to CPU naudojamas keliolika sekundžių kas maždaug 4 minutes. Pageidautina Windows OS 10 64-bit, tinka ir windows 7, 64-bit.
Nuorodos internete į oficialų kūrėjo puslapį anglų kalba:  nuoroda-1 ir nuoroda-2
   Keletas pagrindinių duomenų bei nuorodų:
Burst monetos originalūs puslapiai:
Burst Nation
Facebook

   Blokas – maždaug kas 4 minutes, iš anksto žinomas monetų kiekis 2 158 812 800, kas mėnesį uždarbis sumažėja 5%.
Nuorodos parsisiųsti:
Vietinė piniginė
On-line piniginė 1, On-line piniginė 2
Blago kasimo programa
Uray kasimo programa: Linux64, OSX, Win64
Burstcoin - jminer programa
XPloteris (optimizuotas)
GPU ploteris (neoptimiz)
Optimizavimo progr (win): plot_optimizer_gui_1.0.3-j6jq.zip
Kasimo kalkuliatorius: http://burstcoin.biz/calculator
Keityklos (BURST): C-CEX   Bittrex  Poloniex  LiveCoin.net
Blok „grandinėlė“: http://burstcoin.biz
Listinguojama prekyba: http://burstcoin.info/market
Nemokamos BURST monetos: http://burstcoin.biz/faucet https://faucet.burst-team.us/

   Viskas kas parašyta aukščiau yra vertimas iš oficialaus forumo rusų kalba skirto kritovaliutos BURST kasimui. Esu turbūt vienas iš nedaugelio, kuris perskaitė visus 340+ forumo lapų. Tai užėmė tikrai nemažai laiko, ypač turint omenyje, kad daugelis žmonių uždavinėja vis tuos pačius tik jiems vieniems svarbius klausimus (oi kaip suprantu vis pykstančius moderatorius, kad liaudis neskaito bent keleto lapų atgal prieš klausdami). Pats praėjau visą paleidimą nuo A iki Z, todėl pateiksiu tik sutrumpintą, apibendrintą informaciją. Ten aprašyti bent keli paleidimo būdai, deja ne visi veikiantys, kiti labai sudėtingi bei reikalaujantys dažno klausinėjimo forume. Taip pat dėl kompiuterio geležinės dalies t.y. teiginys, kad tinka bet koks celeronas yra tik iš dalies teisingas. Esama niuansų, kuriuos aptinki tik skaitydamas visą forumą ištisai, nes to kažkodėl niekas neakcentuoja
   Pagrindiniai paleidimo etapai (vėliau aptarsime juos išsamiau):
1) Piniginės sukūrimas, įdiegimas
2) Kasimo programos parsisiuntimas, įdiegimas
3) Veiksmai su pinigine, nemokamos monetos gavimas
4) Ploterio programos parsisiuntimas, disko užpildymo procesas
5) Pulo pasirinkimas, prisiregistravimo procesas
6) Kasimo programos galutinis konfigūravimas, kasimas

   Jei vis dar neapsigalvojote ir norite užsiimti kasimu kietais diskais tuomet – pirmyn!

 
 1) Skirtingai nei daugelis kitų kriptovaliutų, kurių piniginės gali būti sukuriamos tiek pas kūrėją, tiek alternatyviuose šaltiniuose, tokiuose kaip kriptovaliutų biržos Bittrex ar Polonex – Burst piniginė sukuriama oficialiame kūrėjo puslapyje. Veikia ji JAVA aplinkoje, tačiau yra tiek On-line, tiek lokali versija. Pastaroji naudingesnė, nes On-line verija dėl didelio apkrovimo ir (arba DDos atakų) kartais būna sunkiai pasiekiama. Kasimo metu piniginės programa (lokali arba on-line) turi būti veikianti, minimizuota. Lokalios programėlės atveju yra parsiunčiama visa „blokchein“ bazė. Tai vyksta automatiškai ir pačiam kasimui niekaip netrukdo (t.y. galimas kasimas kol dar neparsiųsta visa bazė). Vėliau ji tik sinchronizuojasi. Lokalios ir on-line piniginių išvaizda vienoda. Taigi, įsitikinkite, kad pas Jūs kompiuteryje instaliuota paskutinė, naujausia JAVA versija. Jeigu reikia įdiekite iš oficialaus puslapio. Atkreipiamas dėmesys, kad kartais oficialiame puslapyje tiesiog spaudžiant įdiegti parsisiunčia 32 bitų versija visiems gyvenimo atvejams. Reikia atkreipti dėmesį arba nesirinkti gražios nuoros, o iš karto eiti į download ir pasirinkti 64 bitų versiją.
   
Parsisiunčiama programa arba atsidaroma on-line piniginė pagal nuorodą aukščiau (beje yra Lietuvių kalba), sukuriamas akauntas, gaunate slaptažodį (passfraze) iš 12 žodžių, piniginės adresą – kuris prasideda žodžiu BURST ir toliau einančiomis 4 grupėmis simbolių, bei piniginės ID (skaitmeninį). Viską išsisaugojame, skaitmeninis ID bus reikalingas „plotsams“ paruošti diske.

 
 2) Kasimo programa Uray arba Blago (pradedantiems rekomenduojama pastaroji, visada galima pasikeisti), nuoroda kepurėje, įdiegimas paprastai klausimų nekelia;

 
 3) Reikės gauti nemokamą monetą iš „krano“ (Faucet), galima ir nusipirkti, bet kam pirkti kai duoda. Taip pat galima paprašyti, kad kiti kasėjai paskolintų. Ji reikalinga registracijai pule – kad suvaikščiotų piniginiai srautai (1 moneta), taip pat viena moneta reikalinga piniginės programoje priskyrimui savo mainerio vardo (nicko). Bet tai galima bus atlikti vėliau. Prisimenu, tik gavęs BURST adresą, tyrinėdamas piniginės programą iš karto prisiskyriau savo nicką ir sunaudoja vieną monetą. Dar vieną monetą galima gauti tik po paros – ten apie tai rašo. Teko kantriai palaukti. Beje monetos nemokamai duodamos tik 2 ar 3, kadangi jos reikalingos paleidimo procesui.

 
 4) „Plotsai“. Reikės užpildyti diską (-us) specialaus formato failais. Čia naujokams kyla daugiausiai klausimų. Siūlau parsisiųsti XPloter programą pagal nuorodą kepurėje. Jos instaliuot nereikia – veikia iš karto. Ji yra patogiausia (mažiausiai kyla klausimų) ir turi grafinę sąsają. Plotsus galima sukurti naudojantis ir pačia piniginės programa, tačiau nerekomenduoju dėl 3 priežąsčių: visada kuriamas vienas didelis failas per visą nurodytą disko talpą, plotsai gaunami neoptimizuoti – vėliau reikia optimizuoti, nutrūkus maitinimui reikia viską kartoti nuo pradžių. Plotsai tai specialūs failai, kurie yra pririšti prie piniginės akaunto – skaitmeninio ID. Todėl nėra galimybės panaudoti kito kasėjo plotsus sau. Galima failus daryti su greitesniu kompiuteriu, o paskui perkelti į lėtesnį, kuriame kasite, nes tai pakankamai lėtas procesas – tai bene vienintelis minusas BURST kasime. Jei turėsite kelis kompiuterius su diskais – šie failai negali būti sukopijuoti – jie turi būti sukurti (nevienodi). Visi failai visuose diskuose turi eiti iš eilės (bet nesvarbi diskų tvarka). Svarbu, kad kuriant failus nesusipainiotumėte ir nepagamintumėte persidengiančių sričių. Kasimas veiks, bet nebus labai efektyvus. Nėra didelio skirtumo ar tai bus 1 failas 1GB dydžio ar keli po 200MB. Taigi paleidus XPloter programą nurodomas diskas, kuriame turi būti sudaryti plotsai ir keičiant failų kiekį automatiškai apskaičiuojamas būsimų failų dydis, taip pat nurodomas plotinimui naudojamų CPU branduolių kiekis. Nesijaudinkite, kad Jūsų kompiuteris nesugebės perskaityti didelės apimties failo – tuo užsiima kasimo programa. Mano kompiuteris veikia be UPS‘o, todėl pasirinkau keliolikos failų kiekį – failas 280GB dydžio, viso 27 failai. Beje, pažaidus su failų kiekiu bei dydžiu galima išnaudoti visą disko talpą – programa vis apskaičiuoja būsimą likutį. Dažnas forumo dalyvių klausimas: ar galima užpildyti visą disko talpą, ar užteks vietos kasimui? – Atsakymas – galima sunaudoti diską iki paskutinio baito, nes programa naudoja plotsus tik skaitymui. Kuo didesnė plotsų talpa ir kuo greitesnis nuskaitymas – tuo didesnis uždarbis. Kokius diskus naudoti, gal geriau įsigyti serverinius diskus arba diskus skirtus NAS ? Atsakymas – tinka bet kokie pigiausi diskai, tačiau reikėtų vengti archyvinių diskų, kadangi jų architektūra skirta greitam įrašymui ir lėtam nuskaitymui. Galima įsigyti net užmiegančius diskus, nors ir nerekomenduojama. Kasimo programa turi galimybę kas 3 minutes suaktyvinti diską, kad šis neišsijungų. Dar parašysiu nuo savęs – nematau prasmės įsigyti diskų su greita 6GB/s sąsaja, nes nors ir svarbus nuskaitymo greitis bet programa tuose plotsuose kai ko ieško. Todėl čia svarbus procesoriaus gretis. Ir čia mes prieiname prie klaidinančio mano minėtos kompiuterio geležies aprašymo kūrėjo tinklapyje! Pasikartosiu: teigiama, kad kompiuterio konfiguracijai nekeliami dideli reikalavimai – cpu bet koks celeronas 2 branduolių ir kuo didesnė diskinė talpa, kuri tiesiogiai dalyvauja kasime. Iš tiesų čia mes nekalbame apie 1GB talpos diskus, nors esama kasėjų ir su tokia apimtimi (kodėl gi ne – pradėti galima ir su 1GB). Normalu turėti 8, 30, 50 ar ne 100TB diskinės apimties ... ir iš kur pas Žmones tiek resursų? Diskinės talpos trūkumą kompensuoja labai greitas CPU (pavyzdžiui AMD Ryzen 7 su 8 branduoliais) ir tas pats 1TB plotsų diske gali uždirbti daugiau nei 30TB su pigiu celeronu. Kūrėjo tinklapyje taip pat užsimenama apie galimybę paleisti 8 diskus per USB sąsaja su PI-3, arba keliolika išoriniu diskinių dėžučių prijungtų per USB HUB‘us prie personalinio kompiuterio. Pirmo atvejo nesuprantu visai – ten nei CPU greičio nei greito USB, gal tik PI energijos sąnaudos viliojančios. Antras atvejis labiau tinkamas diletantams – bijantiems atsidaryti kompiuterio dėžę, nes vidiniai kieti diskai yra didesnės talpos ir pigesni lyginant su išoriniais. 
   Taigi kaip minėjau reikia paleisti programą, kad sudarytų plotsus. Gera žinia ta, kad galima pradėti kasimą neužpildžius visos numatytos diskinės talpos plotsais. Užtenko vieno failo. Kasimo programa mėtys klaidas, nes Ploteris pradėjęs kurti antrą failą iš pradžių sukuria tokios pat talpos tuščią failą, kurį vėliau pildo, o kasimo programa mato šį failą bet negali perskaityti. Dar viena gera žinia, kad galima paprašyti draugo, kuris turi greitesni CPU, kad sudarytu tuos failus už Jus. Žinoma reikės jam duoti savo diskus. Yra dar vienas būdas – sukurti plotsus su GPU, tačiau plotsai gaunami neoptimizuoti, vėliau juos reikės optimizuoti su CPU ir gaišti laiką. Mano atveju su 2 branduolių G3250 2.8GHz CPU plotinau 2TB diska 3 paras. Problema ta, kad CPU apkraunamas 100% ir koks nors papildomas darbas tampa neįmanomas. Todėl rekomenduoju plotinti nu su visais branduoliais – 1 branduolį palikti laisvą. Galima bus ir kompiuteriu naudotis ir kasti. Nustačius PLoterį spaudžiame sukurti BAT failą. Atkreipiu dėmesį, kad kelias (PATCH) bat faile nurodomas „ \\PLOTS\\ “ t.y. du istryži brūkšniai. Tai ne klaida, netaisyti, taip turi būti. Paleidus vykdymą ir sudarius vieną failą (jei jų bus keletas) bat failą ploteris pakoreguoja. Tai naudinga - jeigu pavyzdžiui nutrūktų įtampa, paleidus dar syki tektų sudarinėti ne iš naujo. Failo pavadinimas bus pakankamai ilgas, jo keisti negalima.

 
 5) Kūrėjas vėl klaidingai teigia, kad pulą galima pasirinkti bet kokį ir siūlo žinoma oficialų burst nacion pulą. Iš tikro su tuo pasirinkimu yra šiokios tokios problemos. Esmė ta, kad pulai yra pasiskirstę pagal keletą parametrų. Pagrinde tai minimalus DEADLINE ir iš to išplaukiantis plotsų kiekis t.y. turimų diskų talpą. Pavyzdžiui įvairiuose forumuose dažnai minimas „Nindze“ pulas skirtas turintiems 50TB ir daugiau. Ne, Jūsų iš ten niekas neišmes, tiesiog nieko neuždirbsite, tiksliau beveik nieko. Čia trumpai paaiškinsiu kelias sąvokas bei aprašysiu pulo veikimo principus. Yra galimybė kasti SOLO, bet tai rekomenduojama tik nuo 80TB ir daugiau. Visi kiti naudojasi pulais. Pulo instrukcijoje prie Rewards galima pamatyti mokėjimo metodą – pavyzdžiui 50/50 arba 40/60 ir panašiai. Pulas pateikia kasėjams „užduotį“ – bloką. Laimi tas žaidėjas, kuris pirmas atranda bloką ir kurio Deadlainas yra trumpiausias. O jis gali būti nuo keliu sekundžių iki metų ar daugiau (nurodoma sekundėmis ir čia pat dar nurodoma dienomis ar mėnesiais). Reikia pažymėti, kad blokai yra bendri visiems pulams ir laimėtojas gali būti visai ne iš to pulo, kuriame Jūs kasate. Blokai (užduotys) pasirodo maždaug kas 4 minutes. Laimėtojas paskelbiamas visiems kasėjams, jis gauna 40% uždarbio like 60% uždarbio yra padalinami visiems likusiems „darmajiedams“ (neįsižeiskit dykaduoniams). Taip pulas bando išlaikyti kasėjus prie savęs. Ir tai jam neblogai sekasi. Pavyzdžiui jeigu Jūs turite labai maža diską ir (arba) labai lėtą sisteminį kompiuterį t.y. nepretenduojate į laimėjima (nors kaip mano tėtis sakydavo „kartais ir akla višta grūda randa“) tai svarbu dalyvauti kiekvieno bloko kasime ir pasiimti savo „ašaras“ iš kurių ne taip ir mažai susidaro. Pateiksiu nuorodą į Google sheet atsinaujinančią lentelę, kurioje yra susisteminti pulai pagal parametrus.
 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KHu9BWwy_QXIYAx2m_Tzs9BqPoTYUDhEDbHihZEXGsE/edit#gid=327728699
   Svarbiausi diskinė talpa, mokėjimo metodo santykis, kasėjų skaičius, formulė pagal kurią pulas priskiria užmokestį. Čia Jau patys turit sau atsalyti į klausimą kaip Jums atrodo naudingiau didesnis ar mažesnis kasėju kiekis: iš vienos pusės jei jis labai mažas – Jūs artėsite prie SOLO kasimo, jei jis labai didelis „ašarų“ bus mažai. Kai kurie pulai turi limituotą Deadliną. Stengiuosi nesirinkti tokių pulų. Iš vienos pusės tai gerai. Pulas nori apsisaugoti nuo „šiukšlinimo“ labai dideliais Dd laikais. Šis parametras nusirodo konfiguraciniame faile. Iš kitos pusės – jeigu Jūs smulkus kesėjas – nedalyvausite visose „užduotyse“ t.y. bus mažesnis užmokestis. Kai kurie pulai net taiko nuobaudas! Formulė, dažnai būna nurodoma pačiame pule (share = 1000 / ( NetDiff * Deadline + 1 ) 0.75). Čia svarbus paskutinis skaitmuo 0,75. Neesu matematikas bet 0,75 daugiau išmoka tiems kas turi mažai TB ir (arba) lėtus CPU, skaičius >1 pulas labiau orientuotas į „turtinguosius“. Lentelėje ne visi pulai. Juos galima atrasti per googlą. Rinkitės atsakingai - atminkite, kad keičiant pulą vėl reikės 1 monetos, todėl geriau palaukti, užsidirbti, nes Faucet‘as jau nebepadės.
   Taigi, pasirinkus pulą, išsisaugojame jo internetinį adresą kartu su porto numeriu. Įsitikiname, kad paleista piniginės programa arba jos on-line versija, apatinėje eilutėje spaudžiame ties „Start mining“. Jūs turėsite išsirinkti arba užpildyti pasirinkto pulo internetinį adresą su porto numeriu. Čia svarbu paminėti, kad ateityje gali būti naudinga sudaryti nuorodą bei patalpinti ją į start-up katalogą, kad startuojant windowsams kasimas pasileistų. Nuorodai sudaryti reikia paleisi kasimo programą, kuri randasi čia: C:\Users\vartotojovardas\AppData\Roaming\BurstWallet\miner-burst-1.170603\miner-v1.170603.exe – tai Blago maineris. Jis atidaro komandinį langą, kuriame eina spalvotos eilutės: raudonos su klaidomis, mėlynos. Pasileidžiate http://127.0.0.1:8125/rewairdassignment.html , apačioje matome „Set reward recipient“, į laukelį „ Set reward recipient Passphrase:“ įkopijuojate tuos 12 žodžių, kuriais prisijungiate prie savo piniginės, į paskutinį laukelį „Recipient:“ įkopijuojate savo piniginės skaitmeninį ID 18 skaitmenų. Laukiate 4 blokus – apie 20 minučių. Galite internet naršyklėje atsidaryti pulą ir su paieška CTRL+F surasti save (vienuose puluose pagal Burst numerį – aš ieškau pagal 4 paskutinius simbolius, kituose pagal Nicką, jeigu jis jau sukurtas). Jei Jūs savęs ten nerandate – nesijaudinkite, tam ir laukiame 20 minučių. Galima vis paieškoti iš naujo. Vėliau maineryje klaidos, kuriose yra žodžiai „reward assignment“ turi liautis. Jeigu dar ne visi plotsai sudaryti – bus klaidos apie neperskaitomą failą. Kartais gali atsirasti klaida 10060 – tai tik pranešimas, kad nepavyko parodyti kas buvo bloko laimėtojas.
   Dažnas klausimas: forumo dalyvis atsiunčia kasimo programos nuotrauką ir klausia ar jis jau kasa? Atsakymas: jei savo komandiniame lange matote mėlynas ir žalias eilutes – sveikinu! Jei nėra žalių, gali būti, kad Jūs pasirinkote pulą, kuriame visi žaidėjai turi labai daug TB, pavyzdžiui Nindze pulas. Tai blogai. Taip gali atsitikti jei Jūsų ploteris dar nebaigė darbo, pavyzdžiui Jūs plotinate 8TB diską, pasirinkote pulą su minimaliu kiekiu 8TB, o turite tik vieną failą 250GB dydžio todėl nedalyvaujate užduotyse... nebent atrastumėte trumpą, greitą bloką. Tuomet pasirodytų žalia eilutė.
   Manau, kad viską aiškiai surašiau, bus klausimų bandysiu suprasti ir atsakinėti.
8
HDD ir SSD / Ats: StorJ - parduodam disko vietą
« Paskutinis įrašas sukūrė Aliusv4 Įrašytas Rugpjūčio 23, 2017, 02:56:37 pm »
Užsikrėčiau nuo Sleeper, kadangi mano kompiuteris taip pat veikia visą parą paskyriau 2 diskus vieną rimtai 2TB talpos, kitą bandymams - likusią vietą SSD diske 30GB talpos. Pirmą mėnesį užsipildė gal keli megabaitai. Antą mėnesį buvo jau apie 30GB. Tada ir prijungiau SSD diską, beja pervedė kriptovaliutos už maždaug 2eurus, čia už pirmą mėnesį. Dabar  jau skolinu du su pusę mėnesio. Už antrą mėnesį už 30 panaudotų GB ir nulį parsiuntimų - jie vertina ir tai vėl pervedė apie 2eurus. Per pastarąjį pusę mėnesio ledai pajudėjo. Dabar panaudota 850GB iš HDD - parsiųsta 12% ir 25GB iš SSD - parsiųsta 2%. Pagal tą formulę kuri duota Storj puslapyje turėčiau gauti apie 15-20 eurų. Pažiūrėsime kiek bus iš tikrūjų.
9
Naujienos / Specialūs AMD draiveriai kasimui
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Rugpjūčio 17, 2017, 01:43:40 pm »
Džiugi žinia AMD video plokščių savininkams - pagaliau išleisti draiveriai skirti tiems, kas naudoja AMD video plokštes krypto valiutų išgavimui.
Kaip žinia, su senais draiveriais buvo problema - mažėdavo krypto valiutos išgaunamas kiekis su nauja epocha, kasant ETH ir ETC monetas.
Draiveriai tinka visoms šiuolaikinėms AMD vaizdo plokštėms:
Radeon™ RX Vega Series Graphics
Radeon™ RX 500 Series Graphics
Radeon™ RX 400 Series Graphics
AMD Radeon™ Pro DuoAMD
Radeon™ R7 300 Series Graphics
AMD Radeon™ R7 200 Series Graphics
AMD Radeon™ R9 Fury Series Graphics
AMD Radeon™ R5 300 Series Graphics
AMD Radeon™ R9 Nano Series Graphics
MD Radeon™ R5 200 Series Graphics
AMD Radeon™ R9 300 Series Graphics
AMD Radeon™ HD 8500 - HD 8900 Series Graphics
AMD Radeon™ R9 200 Series Graphics
AMD Radeon™ HD 7700 - HD 7900 Series Graphics
AMD Radeon™ Pro WX 7100 Graphics
Radeon™ Pro WX 5100 GraphicsRadeon™ Pro WX 4100 GraphicsSu naujo draiverio išleidimu ši problema išspręsta, draiverį galite parsisiųsti iš čia.10
Apie programas / NiceHash Miner
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Rugpjūčio 14, 2017, 06:41:28 pm »


   Nicehash Miner - tai dar viena super populiari programa, skirta krypto valiutoms kasti naudojant CPU ir GPU. Ji suteikia daugiau informacijos, turi daugiau nustatymų ir skirta jau šiek tiek pažengusiems kasėjams. Taip pat ši programėlė išsiskiria iš visų kitų viena gana įdomia savybe - nesvarbu kokią monetą bekastumėte (programa sugeba automatiškai persijungi į tuo metu pelningiausią monetą), rezultate išmoką vis tiek gausite bitkoinais (BTC). Tai privalumas ir trūkumas tuo pačiu metu: servisas keičia kasamą monetą į bitkoinus nebūtinai pačiu geriausiu monetos kursu, kuris labai svyruoja(kasant konkrečią monetą, ją pakeisti į BTC galima palaukus palankaus kurso), tačiau privalumas tame, kad nereikia sukti galvos kur čia pasikeisti kasamą monetą į bitkoinus. Ši programa patiks tiems, kurie visai nenori užsiimti monetų prekyba/keitimu, o tiesiog nori išgauti šiek tiek pačios populiariausios krypto valiutos pasaulyje.
 
  Programą galite atsisiųsti iš čia. Instaliavimas labai paprastas: pasileidžiame, nurodome "Bitcoin wallet Address"(BTC monetos) piniginės adresą, norimą "Worker Name"(kasėjo vardas), spaudžiam Start, programa pasiūlys patestuoti turimą įrangą, tai gali užtrukti iki 30min, ir po to prasidės kasimas.
 
Programai šiek tiek padirbus,  pamatysite išgaunamo BTC kieki per dieną(DAILY ESTIMATED EARNINGS) ir jau išgautų BTC kiekį bei jų atitikmenį € arba $, priklausomai nuo programos nustatymų.
Paspaudus ant nuorodos "VIEW STATS ONLINE" užsikraus serverio puslapis, kur pamatysite žymiai daugiau visokios naudingos informacijos. Jei paspausite ant "MINING DETAILS" gausite visą informaciją apie šiuo metu veikiančios įrangos darbo būseną - kokia įranga dirba (CPU/GPU),koks naudojamas kasimo algoritmas, kasimo greitis hash'ais ir BTC/para.
Smalsesniems kasėjams skirti programos nustatymai CONFIGURE, čia rasime keturis meniu papunkčius. General skiltyje rasite tokius nustatymus:
 -programos kalbos bei valiutos(€/$) pasirinkimą,
 -kasimo rėžimo nustatymus MINING CONFIGURATIONS, kur galima nurodyti, kad programa pradėtu automatiškai kasti kai nieko nedarote su kompiuteriu(Start mining when idle) ir kad programa automatiškai pradėtu kasti ją paleidus (Auto start mining),
 -serverio alokaciją SERVICE LOCATION, čia aktualu tuo atveju, jei gyvenate ne Europos kontinente.
 
Toliau seka System nustatymai, kur rasite galimybę uždėti pora varnelių:
 -Log to file, visi programos pranešimai automatiškai bus surašyti į failą, kurį vėliau galėsite pastudijuoti,
 -Enable P0 State, nustatymas leisiantis padidinti NVIDIA vaizdo plokščių našumą.
 
Toliau seka Advanced nustatymai, ten galima atidaryti programos katalogą, kur yra visi konfigūracijos nustatymus cfg faile bei atverti katalogą, kur guli programos log failai.
 
Paspaude About rasite programos versijos numerį bei informaciją apie prieš tai buvusias versijas bei padarytus pakeitimus.
 

Puslapiai: [1] 2 3