Paskutiniai įrašai

Puslapiai: [1] 2 3 4
1
Visa kita / JSE Coin kasimas naršyklėje
« Paskutinis įrašas sukūrė Tarantulo Įrašytas Lapkričio 15, 2017, 12:00:07 pm »
JSECoin

JSECoin, kurios tikslas yra monetizuoti puslapius, bet galima kasti ir pačiam pasileidus naršyklėje. Ir vos kelis procentus procesoriaus naudoja, tereikia langą laikyti aktyvų atidarytą naršyklės ir kasama moneta.

Registruotis čia. Apie projektą plačiau galima skaityti šiame puslapyje: jsecoin.com


2018 metais pasirodys moneta biržuose.  Vertė bus apie 1 USD = 1 JSE faktiškai per dieną galima prikasti apie 0,5 monetos, beveik PC visai neapkraunant :) 
2
Dėmesio sukčiai! / Bitcoininvite.com Scam
« Paskutinis įrašas sukūrė Tarantulo Įrašytas Lapkričio 04, 2017, 10:09:32 am »
🔔 Bitcoininvite com is a ⛔️ Scam Avoid - They do not pay! #scam #bitcoin #btc

Siūlo kviesti draugus ir dalintis nuoroda. Ir bespaudinėdami jiems uždirbate iš reklamos....

3
Visa kita / Ats: Dalina kriptovaliutą už dyką(kranai), jamam!
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Spalio 24, 2017, 08:42:06 pm »
Laba riebus kranas - cryptoclaimer.website - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka 12 satoshi kas 0 min. !!!
Laba riebus kranas - dragoninfinity.faucethero.com - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka 12 satoshi kas 0 min. !!!
4
Biržos / Stambiausios biržos šiai dienai
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Spalio 23, 2017, 11:18:18 pm »
5 biržos turinčios daugiausia valiutų porų:


   YoBit - 648 poros
   C-CEX - 231 poros
   Bittrex - 202 poros
   LiveCoin - 182poros
   Poloniex - 90 poros


Tačiau aš nesiūlyčiau rinktis biržos tik pagal pagal prekybinių porų skaičių, labai svarbu yra prekybos apimtys, tai atspindi biržos stabilumą ir patikimumą. Ši taisyklė veikia ne visada, tačiau daugeliu atvejų. Šiuo metu pagal prekybos apimtis biržos išsidėsčiusios tokia tvarka:Aš rinkčiausi optimalią biržą, pagal prekybos poras ir apimtis, t.y. Bittrex. Jei esate naujokas ir žadate pirkti mokamus signalus, Bittrex yra geras pasirinkimas. Jūs juk nežinote kokiai monetai gausite signalą, dėl to reikalinga birža su didesne kriptovaliutų apimtimi.

5
Keityklos / Lietuviška keitykla SpectroCoin
« Paskutinis įrašas sukūrė Tarantulo Įrašytas Spalio 21, 2017, 08:30:58 pm »
SpectroCoinMano asmeniškai naudojama keitykla EUR keisti į kripto valiutą SpectroCoin. Taigi galiu patvirtinti, kad pakeičia. Siunčia ir priima valiutas labai greitai.

Keičia, priima, parduoda šias valiutas:
  • BTC - Bitcoin
  • DASH - Digital Cash
  • ETH - Ethereum
  • BNK - Bankera (Nauja LT kripto valiuta)
  • EUR
  • USD

Procesas:
  • Užsiregistruojate SpectroCoin.com (galima sukurti Gmail ar FB) paskyra
  • Patvirtinate tapatybę čia. Padarot ID/paso kortelės foto iš abiejų pusių. (Patvirtina per 1 d.d)
  • Papildote savo sąskaitą EUR. Keitykla/Exchange. Ją rasite čia. Geriausia daryti bankinį pavedimą, nieko papildomai nekainuoja.
  • Siunčiate norimas valiutas į norima pinigines. Arba pagal kitus poreikius. Svarbu! Siunčiant kripto valiutas į kitas pinigines (juos perkeliant kitur) visada taikomi paties tinklo mokeščiai.


SpectroCoin siūlo dar gausybė paslaugų, tarp jų pvz. pinigų surinkimas iš el. parduotuvių. Ir žinoma jų naujausias projektas Bankera.


6
Visa kita / Ats: Dalina kriptovaliutą už dyką(kranai), jamam!
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Spalio 18, 2017, 07:59:59 pm »
dailyfreebits.com - BTC monetos, kaupiamasis kranas, minimalus išvedimo kiekis 500 satoshi, nėra jokių mokesčių, perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 20 iki 1200 satoshi kas 1 val.
bitsilver.io - BTC monetos, kaupiamasis kranas, nėra jokių mokesčių, perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 1 iki 30 satoshi kas 5 min.
btcforclicks.io - BTC monetos, kaupiamasis kranas, nėra jokių mokesčių, perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 1 iki 30 satoshi kas 5 min.
bitgolden.io - BTC monetos, kaupiamasis kranas, nėra jokių mokesčių, perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 1 iki 30 satoshi kas 5 min.
bitlucky.io - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 1 iki 30 satoshi kas 5 min.
fanbit.co.in - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 10 iki 50 satoshi kas 5 min.
onewayfaucet.us - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 20 iki 10000 satoshi kas 30 min.
dongoldfaucet.com - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 10 iki 15 satoshi kas 30 min.
bitfaucet.site - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka kas 5 min.
starbits.io - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka kas 5 min.
goldenfreesatoshi.ru - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 30 iki 100 satoshi kas 720 min.
goodfaucet.ru - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka nuo 30 iki 100 satoshi kas 720 min.
bitcoinfaucet.ca - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, perveda į Faucet Hub du kartus į parą, išmoka kas 30 min.
bitcoinker.com - BTC monetos, nėra jokių mokesčių, perveda į nurodytą adresą kai susirenka 20000 satoshi karta per savaitę, išmoka kas 5 min.

dogeforfree.info - DOGE monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka 1 DOGE kas 5 min.
claimfreecoins.com - DOGE monetos, kaupiamasis kranas, išmoka 0,25 DOGE kas 15 min.
doge-faucet.com - DOGE monetos, nėra jokių mokesčių, iš karto perveda į Faucet Hub, išmoka 1 DOGE kas 60 min.
7
Visa kita / EOBOT - kasimas debesyje pradedantiesiems!
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Spalio 15, 2017, 09:32:59 pm »
   EOBOT tai vienas iš pirmųjų "Cloud mining" platformų internete, veikiantis jau nuo 2013 metų. Tai patikrintas projektas, kad apgaus tikimybė labai maža.
Kuo šis projektas išsiskiria iš daugelio kitų kasimo debesyje? Na, visų pirma tai jis realus kasimas debesyje! Antra, čia galima pradėti kasti monetas be investicijų, t.y. čia nebūtina pervedinėti pinigų, čia galima naudoti monetas surinktas iš kranų(apie tai rašoma čia) t.y. galima pervedinėti tikrai mažas sumas, kas yra nebūdinga tokiems projektams, be to, čia yra integruotas kranas, kuris kas 24val. duoda po kažkiek(tuo metu kasamų) monetų, kurias galima išsikeisti ten pat į Cloud SHA-256 4.0 5 Year Rental, taip pradedant kasti. Tačiau neskubėkite, pradžiai vystykite patį "debesį". Taip, čia galima "kasti" patį kasimo debesį Cloud SHA-256! To pasekoje jūsų turimi pajėgumai augs ir kai pasieksite 50GHS pajėgumą, galėsite pradėti kasti kriptovaliutų monetas. Aišku, galima pradėti ir anksčiau, tačiau kasimo greitis bus labai mažas. Kas be ko, reikia nusiteikti, kad čia ilgalaikis projektas, kurį vystant rezultate galima iš to uždirbti nemažus pinigus.


Dažniausiai daroma naujokų klaida: tik užsiregistravus nustatomas kasti BTC, to daryti neverta, nes dar neturite su kuo kasti, pirma reikia aplankyti integruotą kraną(Products/Faucet) bei užsiauginti pajėgumus.


Kaip turbūt pastebėjote, siūlau rinktis būtent Cloud SHA-256 4.0 5 metams skirtą pajėgumą, šiuo metu jis pats pelningiausias, nors yra ir analogiškas algoritmas 24 valandoms ir jis žymiai galingesnis, tačiau jo naudoti neapsimoka, nes kainuoja daugiau nei gali iškasti monetų.


Tiems, kas pasiryžę investuoti didesnes sumas nerekomenduočiau naudoti EOBOT dėl gana didelės parduodamų resursų kainos. Analogiški pajėgumai HASHFLARE servise kainuoja pigiau, tačiau ten jau reikia investuoti realius pinigus, na jei norima uždirbti...


Šis projektas iš analogiškų išsiskiria dar vienu niuansu - jam galima padėti kasti savo kompiuteriu.Jei projektas sudomino - einate ir registruojatės čia!
8
Visa kita / Dalina kriptovaliutą už dyką(kranai), jamam!
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Spalio 15, 2017, 08:19:38 pm »
  Internete tikrai daug web puslapių, kur mokama kokia nors kriptovaliuta už tai, kad žmogus užeina į puslapį, pamato reklamą(o už tai puslapio savininkas gauna pinigėlių), įveda savo sąskaitos numerį, paspaudžia ant nuorodos, patvirtina (reCAPCHA, SOLVEmedia), kad yra žmogus ir gauna kažkiek kriptovaliutos. Tokių puslapių internete yra labai daug, tačiau ne visi moka. Čia bus skelbiami tik patikrinti projektai.
 Taip pat kranai būna įvairūs, vieni moka iš karto, kiti kaupia ir išmoka pasiekus tam tikrą monetų kiekį. Kranai kurie moka iš karto, paprastai moka tarpininkui, su kuriuo sudaryta sutartis. O tas tarpininkas turi įvairiausių monetų sąskaitas, kas leidžia surinkti monetas iš įvairių kranų, po to vartotojas gali sukauptas lėšas persivesti kur nori. Toks tarpininkas reikalingas tam, kad nereikėtu mokėti pavedimo mokesčio kiekviena kartą, kai kranas išduoda monetas, priešingu atveju uždirbti nieko nepavyktu.
Vienas iš populiariausių tarpininkų yra Faucet Hub, rekomenduoju čia užsiregistruoti, jei planuojate pradėti rinkti nemokamai dalinamą kriptovaliutą.

Kranų sąrašą pradėsiu dviem legendiniais kranais, kurie gyvuoja jei eilę metų:

freedogecoin (reikalinga registracija) - Dogecoin monetos kaupiamasis kranas, minimalus išvedimo kiekis 200 Dogecoin, pervedimo mokestis - 1 Dogecoin, duoda kas 1 valandą, išmoka kintanti.
freebitcoin (reikalinga registracija) - BTC monetos kaupiamasis kranas, minimalus išvedimo kiekis 0,0003 BTC, pervedimo mokestis - 0,000004 BTC (pasirinkus automatinį - nemokamai), duoda kas 1 valandą, išmoka kintanti.

P.S. Žemiau bus išvardinti tik patikrinti ir tikrai mokantys kranai naujienos parašymo datai.
9
Visa kita / Ats: HASHFLIRE - kasimas debesyje
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Rugsėjo 22, 2017, 08:17:17 pm »
Eilinį kartą Hashflare pakeitė kainas ryšium su naujos įrangos pastatymu. Tai nėra nieko nuostabaus, tai daroma reguliariai ir visuose dabesinėse kasyklose.
Priminsiu, Hashflare yra tos pačios įrangos gaminančios firmos dukterinė įmonė.

Algoritmas SHA-256(BTC) kontraktas metams kainuoja 1,5$ už 10GH/s
Algoritmas SCRYPT(LTC, išmoka BTC) kontraktas metams kainuoja 7,5$ už 1MH/s
Algoritmas ETHASH(ETH) kontraktas metams kainuoja 2,2$ už 100KH/s
Algoritmas X11(DASH) kontraktas metams kainuoja 3,2$ už 1MH/s


Kaip matome visų algoritmų kainos sumažėjo, nauja įranga kasa našiau.
10
Keityklos / MISTERTANGO
« Paskutinis įrašas sukūrė Sleeper Įrašytas Rugsėjo 10, 2017, 01:41:29 pm »
Taip, taip, tu teisingai supratai, ši kontora jau priima bitkoinus(BTC)!


Einate čia MISTERTANGO užsiregistruojate, patvirtinate tapatybę (reikės nufotografuoti  arba nuskenuoti pasą/ID kortelę ir savo veiduką), viską labai patogu padaryti išmaniajame telefone atsisiuntus MISTERTANGO aplikaciją.
Kaip sužinoti savo BTC sąskaitos numerį? Tai labai paprasta - mobilioje aplikacijoje spaudžiate Settings(krumpliaratis viršutiniame dešiniame kampe), po to spaudžiate "How to deposit?", einame žemyn ir ten pačioje apačioje po "Using Bitcoin" matome savo BTC adresą, kurį galite naudoti visur kur reikia.

Jei naudojatės kompiuteriu, prisijungiate prie paskyros ir pačiame viršuje matote savo e-mailą ir vardą pavardę, po to IBAN sąskaitos numerį ir po juo bitkoinų sąskaitos numerį, šalia parašyta BTC->EUR.

Perveskite Bitcoin į nurodytą BTC adresą ir jie bus automatiškai iškeisti į EUR. Jei gaunama vertė bus žemesnė nei rinkos daugiau kaip 5 proc, bitcoin nebus iškeisti. Juos galėsite iškeisti patys patogiu metu Bitmarket biržoje.

Pastaba: Bitcoin keičiami sulaukus 1 tinklo patvirtinimo. Paslaugą teikia Bitmarket. Įskaitymo mokestis: 0.5% (minimali pervedimo suma 0.005 BTC)

Naudokitės nemokama MasterCard mokėjimo kortele ir atsiskaitykite parduotuvėse ar internete. Nemokamai išsigryninkite iki €200 kas mėnesį ir nebemokėkite jokių mėnesinių mokesčių.


Tarp kitko, ši firma bendradarbiauja su Citadele banku, jau turbūt daugeliui teko susidurti su MISTERTANGO ir anksčiau, jie tarpininkaudavo darant apmokėjimus už komunalines ir kitas paslaugas.
Puslapiai: [1] 2 3 4